Gökhan Senat tarafından yazılan mesajlar

1. G

Organize Matbaa Arıyorum

Merhaba Arkadaşlar Reklam ve Grafik tasarımla uğraşıyorum, İstanbul içi ve Ankara"da türmatsan ve sentez dışında organize matbaalar arıyorum bilen varsa lütfen iletişime geçsin teşekkür ederim gsn2010@hotmail.com
  2. G

Baskılı poşet için fiyat teklifi

Merhaba Reklam ajansı olarak faaliyet göstermekteyiz, müşterilerimizin baskılı poşet ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla fiyat teklifi/fiyat listesi rica ediyorum, aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz gsn2010@hotmail.com
  3. G

Ingilizce türkçe çeviri yapabilecek arkadaşlar

İngilizce Türkçe çeviri yapabilecek Arkadaşlar gsn2010@hotmail.com adresine fiyatı da belirterek ulaşmaları rica olunur
  4. G

gsn2010@hotmail.com detaylı bilgi lütfen

gsn2010@hotmail.com detaylı bilgi lütfen
  5. G

Kartvizit Tasarım + Basım

@Safa Bugra Cil hadi o çelişkiyi anladım da peki burdaki çelişki nasıl oluyor, bir taraftan ilana cevap veriyorsunuz profesyonel anlamda, diğer taraftan da çelişkiyi ortaya çıkaran arkadaşı savunuyoryorsunuz bir çellişki başka bir çellişkiyi beraberinde getirmiş gibi
  6. G

Kurumsal Firma Logo

@01batuhan01 şimdi anladınız mı ne demek istendiğini ucuz etin yahnisi hesabı arkadaşlar sağolsun birbirlerini sırtından vurmak için fırsat kolluyorlar örnekte görüldüğü gibi
  7. G

Kurumsal Firma Logo

@ErsoylarMedya yuhhh yaaa grafik tasarımcılık bu kadar hızlı bir meslekmiş:D
  8. G

Kurumsal Firma Logo

@01batuhan01 hocam öncelikle şunu belirtmek lazım bu bir logo tasarım talebi mi yoksa bir yarışma mı, eğer bir yarışma ise herkes kafasına göre yarışma açamaz, bu konuyu forum yetkilileriyle görüşmeniz lazım, ayrıca ve yine yarışmasa ise ki yarışma bile olsa bu kadar iş için ayırmış olduğunuz...
  9. G

Animasyon, Video ve tasarım

@GürhanErkal Elit Fırsat Promo (Web site tanıtım videosu) - YouTube buna benzer bir animasyonu yapabilir misin süre ve fiyat hakkında hakkında bilgi verirsen sevinirim teşekkür ederim
  10. G

Kurumsal Tasarım Yapabilecek İş Başı Banka Hesabına Para İsteyen Arkadaslar

@Erkan Nehir Yarası olan gocunur Erkan bey siz de onlardan mısınız ayrıca avukat derken acarsanız sevinirim önceki mesajımda gerekli acıklamayı yapmıştım okumanız mı yok atlamayın böyle ondan sonra yorumlar geliyor arka arkaya
  11. G

@pralinsworld ne demek risk diye birsey yoktur freelance bile olsa risk her zaman vardır siz hayatınızda hic ticaret yapmadınız galiba arkadaşım ftp ve c panel şifreleri sendeyse bunu elbette yaparsın milleti salak yerine koyma adamdan hic ses cıkmıyor siz burda kendi kendinize...
  12. G

@pralinsworld kapak var belki ama salak sayısı daha fazla
  13. G

@Erkan Nehir ben yine de size cevap vereyim hayır bu ilanı ben vermedim ve ilanı veren işvereni tanımam bile ben tşk ederim
Yukarı Alt