Gökhan Tunç tarafından yazılan mesajlar

1. Gökhan Tunç

Corel Draw Kullanım Kılavuzu

@Grafikemez Rica ederim. @Meman Çiçek Rica ederim. @Burak Tunahan Sağol. @crayzgirl Rica ederim. @grafikir Rica ederim. @Etuğrul Koca Rica ederim. @sadk Rica ederim. @lepotan Rica ederim. @gurtek61 Rica ederim. @Cengiz Ünal Rica ederim. @GÖKHAN ALTUNHİSAR...
  2. Gökhan Tunç

Atamız, Bayrağımız, Haritamız

@Buse Türüdü ~4 GB İçin En Kısa Zaman Nasıl Olur Bilmiyorum. :p
  3. Gökhan Tunç

Atamız, Bayrağımız, Haritamız

@Cem Karakaya www.grafikerler.org Ayrıca Teşekkür Edenlere Ben De Teşekkür Ediyorum Konuya İlgiden Dolayı. Ayrıca Elime 1 DVD Geçti Full Atatürk Resimleri (JPG), Renkli, Siyah Beyaz vb. Ama Nasıl Paylaşacağımı Bilmiyorum Çünkü Boyutu Çok Fazla. Ama Özellikle Arayıp Da Bulamadığınız 1 Resim...
  4. Gökhan Tunç

Adobe Photoshop Elements v6.0

Şifre CTRL+A değil; CTRL+A şifreyi görmeniz için idi. G
  5. Gökhan Tunç

Flaming Pear / Flood (Dalga Efekti)

http://www.flamingpear.com/dl/flood-130.zip
  6. Gökhan Tunç

Bu da benim Ipod'um(MyPod) (PSCS3)

walla benim gözüme şöyle geldi ki pembe hattı gizleyince sadece siyah zemin kalacakmış gibi. Hee 1 de ortadaki navigasyon tuşunun ortadaki yuwarlağı içine çökmüş gibi. onu da şimdi gördüm. ama dediğim gibi sonuç gayet başarılı. 1 güzellik yaparsan alıırız. neden almıyalım :D yıllardır i-pot...
  7. Gökhan Tunç

Bu da benim Ipod'um(MyPod) (PSCS3)

Gayet başarılı. Ekrana da çok az cam hissi verseydin (camın verdiği parlaklık gibi) bence daha da iyi olurdu. Ayrıca alttaki "yor pot"`unun yazıyla olan yansımaları birbirine karışmış. Tuşları daha belirgin olsaydı da olurdu. Siyah zeminin üstünde sadece pembe hat`tın çizili olduğu açık. mesela...
  8. Gökhan Tunç

Çeşitli Pattern Setleri

@bayram_07 Cevap; @Art-Director Aynen böyle. Demek istenen şu ki; desen gerektiği zaman çiziyorsun ya, işte bu .gif`ler de hazır çizilmiş desenler.
  9. Gökhan Tunç

Curvemeister 3.0.1a

Photoshop'ta Curves'in (CTRL+M) Gelişmiş Bir Şekli Diyebilirim. Gayet Başarılı. Anasayfa
  10. Gökhan Tunç

Picutel SmartResize v1.0 for Photoshop

Teşekkürler eminecik. Kendi Mesajımı Düzenleyememem Üzücü.
  11. Gökhan Tunç

Süpersin. İndir
  12. Gökhan Tunç

indir
  13. Gökhan Tunç

Focus Magic v3.0.2 for Photoshop

Netlik, bir fotoğrafı teknik açıdan yetkin kılan detaylardan biridir. İstemeden titrek çıkan bazı fotoğraflar bizi hayal kırıklığına uğratabilir. Focus Magic sayesinde titreme sonucu ortaya çıkan hayalet çizgilerden kurtulmak tabi ki mümkün. İndir
  14. Gökhan Tunç

Curvemeister 3.0.1a

Anasayfa İndir
Yukarı Alt