gokhantevfik tarafından yazılan mesajlar

1. G

Uygun FiyatFreelance Web Tasarım,logo,Kurumsal Kimlik,Mailing,Banner - Türkiye Geneli

İsteyenlere maıl yolu ıle ve ya yuzyuze gorusurulerek referanslar calısmalarımı gosterebılırım.İş fiyatlarını müşteri ile birlikte belirliyoruz
  2. G

Uygun FiyatFreelance Web Tasarım,logo,Kurumsal Kimlik,Mailing,Banner - Türkiye Geneli

• Kurumsal Kimlik ( Logo, kartvizit, antetli kağıt, zarf) Tasarımı • Dergi Tasarımı • Broşür Tasarımı • El İlanı Tasarımı • Afiş – Poster Tasarımı • Basın ilanları Tasarımı • Billboard Reklam Tasarımı • Araç Giydirme Tasarımı • Fotoğraf Dekupe • Vektörel Çizimler •Web arayüz tasarımları •Banner...
  3. G

Kemal Bey özel olarak mesaj attım size okuyup dönerseniz sevinirim
  4. G

dergi ve katolog tasarım çalışmalarınız da yapılır...
  5. G

Dergi tasarımı yaptırılacaktır.

Mail ve özel mesaj atılmıştır.
  6. G

Türkiye Geneli Program: Adobe Indesign Adobe Photoshop Adobe Illustrator Adobe Dreamweaver Adobe Flash Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: İstendiğinde Referans Çalışmaları gönderilir. İşle ilgili açıklama: Web arayüz tasarımlarınız, web siteniz, banner, mailing...
  7. G

Part-time Grafikerlik uzerine iş arıyorum.İstanbul And/ Avr.

Web Tasarim, Banner, Logo Freelance yapılır Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: indesign Photoshop Ilustrator Dreamweaver Adobe Flash Çalışma Şartları:Part-time İşle ilgili açıklama: Part-time Calışabılecegım İstanbul Anadolu ve ya Avrupa yakası farketmez iş arıyorum.. E-posta: Telefon...
  8. G

Web Arayüz ,Kurumsal Kimlik ,Logo,Banner,Mailing Çalışmaları Freelance Yapılır

Kurumsal kimlik,logo,broşur,kartvizit,branda,sertfika tasarımları,Web arayüz tasarımları yapıyorum Kullandıgım Programlar Adobe Illustrator Adobe Indesign Adobe Photoshop Mac'te Calısıyorum. Referanslar:http://www.grafikerler.net/album.php?albumid=828 çeşitli çalışmalarım burda...
  9. G

Web Arayuz Tasarim, Banner, Logo,Kurumsal Kimlik Calısmaları

Fiyattan cok Calısmalara onem verıyorum.Benımle Calısmak ısteyenlere Referans calısmaları maıl adresını gonderebılırım.İstediğiniz tasarımlar kısa sure de kalıtelı bır şekilde mailinizde olur
  10. G

İş yaparken bunlara dıkkat edıyorum zaten ama amacınızı anlamıs durumda degıl..Suraya yazdıgınız mesaj da hos bır mesaj degıl ...İş almam gereklı bır donemde ve kalıtelı ıs yapıyorum sız kalkıp buraya bole bır mesaj atarak bır seylerı engellemıs oluyorsunuz..Nese bu arada dıl anlatımına uymayan...
  11. G

Kurumsal kimlik,logo,broşur,kartvizit,branda,sertfika tasarımları,Web arayüz tasarımları yapıyorum Kullandıgım Programlar Adobe Illustrator Adobe Indesign Adobe Photoshop Mac'te Calısıyorum. Referanslar:http://www.grafikerler.net/album.php?albumid=828 çeşitli çalışmalarım burda mevcuttur...
Yukarı Alt