grafiker.akif tarafından yazılan mesajlar

1. G

Berk Grafik Çalışmalar

Berk Bey tasarımlarınızı çok beğendim hangi programda yaptınız ?
  2. G

Ne yapmalıyım?

ilginiz için teşekkür ederim
  3. G

Ne yapmalıyım?

Faruk bey isim vermiyorum "NE YAPMALIYIM" bu soruyu yaklaşık 5-6 ay önce grafikerlik dalında Türkiyenin önde gelen isimlerinden birine sormuştum o da bana üniversite şart dedi ama okuyabilen var okuyamayan var ben yetenek sınavlarından dolayı okuyamıyorum ama bu meslegide sevdim sevmemin sebebi...
  4. G

Ne yapmalıyım?

Teşekkür ederim Faruk Bey.
  5. G

Ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar Özel bir eğitim kurumundan corel, photoshop ve freehand programlarının eğitimini aldım programları kullanabiliyorum şuan yolun başındayım ama benim hedefim uzman, yaratıcı bir grafiker olmak Formda yaratıcılıga ait yazıları-yorumları okudum yaratıcılığın öğretilmediğini...
  6. G

desen çalışmam

bu desenleri photoshoptaki fırça gibi corelde nasıl kullanırım?
  7. G

Renk Kodlarının Mantığı (#FF06BA)

çok güzel bilgi teşekkür ederim
  8. G

etiket çalışması

yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar
  9. G

etiket çalışması

arkadaşlar pet şişe üzerine etiket yaptım yorumlar mısınız?
  10. G

zeytinler ...

paylaşım için teşekkürler emine
  11. G

renklerin anlamı

KIRMIZI Bu renk canlılık ve dinamizmle ilgili bir renktir. Mutluluğu temsil eder. Kırmızı renk, fiziksel olarak; ataklığı, canlılığı ve duygusal bağlamda; bir işi sonuna kadar götüren azmi ve kararlılığı gösterir. İştah açar. O yüzden dünyadaki gıda firmalarının çoğu logosunda kırmızıyı...
  12. G

logo çalışması

arkadaşım hiç dikkat ettin mi bilmiyorum ama gıda ürünlerinde genelde kırmızı renk kullanılır çünkü kırmızı insan pskolojisinde acıktıran iştah açıcı dikkat çeken bir renktir. senin de bu rengi kullanmanı tavsiye ederim kolay gelsin
  13. G

en son çalışmam yorum lütfen...

ne çalışması bu ona göre yorumlayalım
  14. G

kartvizit çalişmam

teşekkür ederim arkadaşım
Yukarı Alt