grafiker semra tarafından yazılan mesajlar

1. grafiker semra

16.hazar şiir akşamları afiş çalışmam

herkeze çok teş.edrm arkadşlar
  2. grafiker semra

bir Parti Afişi Çalışmam..!!

afişin genel havasını ben çok beğendim..yazılara ilk baktığımda çince bişiler yazıyo sandım.. yazılar üzerinde oynama yapmalısınz bence.ellerinize sağlık
  3. grafiker semra

Bilboard Tasarımım.

ellerine sağlık güzel olmuş
  4. grafiker semra

Kendi halinde...

çok hoş olmuş bırakma:)
  5. grafiker semra

Kuraklik (acemi bir çalisma)

düşünde hoş,resim seçiminde öyle fakat anlatım kötü olmuş,arkadaşlarında deyimiyle kuraklıktan ziyade beşilliği ifade ediyor:) nacizane düşüncem teşekkürler
  6. grafiker semra

Çanta, Kart ve Etiket çalışmalarım.

ikiside çok hoş ellerine sağlık::)
  7. grafiker semra

Yine ben yine bi araç :)

gerçekten çok hoş ellerinize sağlık
  8. grafiker semra

Serbest

arkadaşlara katılıyorum resimlere tam olarak ne yapmaya çaıştığınızı anlayamadım bide orjinalleride koyarsanız daha iyi aydınlatırsınız,bizlerde daha sağlıklı yorumlar yaparız.teşekkrlr
  9. grafiker semra

tasarımıma yorum yapar mısınız?

kötü bi çalışma değil,üzerinde daha fazla durarak daha iyi bişi çıkarabilirsin mesela zeminde otomotiv ile ilgili bişiler atabilirisn daha yaratıcı olur die düşünüyorum,ha bide o saat bana gayet mantıklı geldi,7-24saat:) ellerine sağlık
  10. grafiker semra

Paintte yaptığım logo çalışmam

aslında paintte çalışmak okadar da kolay değil hayal gücün yetenekli olduğunu ve bunun devamı geleceğini gösteriyo,,dediğin gibi daha 15 yaşındasın:) dier programlarda kendini geliştir oldumu canm:)ellerine sağlık
  11. grafiker semra

tipografi çalışmalarım

çok güzel ellerine sağlık hangi programda çalıştığını öğrene bilirmiyim:)
  12. grafiker semra

Birkaç Tipografi Çalışmam

Çok gÜzel ÇaliŞmalar tebrİk edrİm Özellİkle İlk ve son ÇaliŞmalar daha Çok etkİledİ benİ:)ellerİne saĞlik
  13. grafiker semra

16.hazar şiir akşamları afiş çalışmam

yaptığım afişin savunmasını tabiki yapmıyorum yalnız eleştiri yopıyosanız yöneltici bişi olursa daha memnun kalıcam,farklı kelimelerle olmadığını ifade etmeniz hoş değil,, aksi takdirde eleştirilere açık olmazsam böyle bi yayınlama yapmam zaten..ilginize
  14. grafiker semra

kitap kapağı:)

TŞKRLER de daha neresinde çalışacam,birazdaha bilgi verirseniz!! :)
Yukarı Alt