grafıker tarafından yazılan mesajlar

1. G

Drawing Facial Features / Yüz Detay Özelliklerinin Çizimi / Video Ders

@dbidip faydalı olsun, doya doya izleyin. :s8:
  2. G

En Son Hangi Filmi Seyrettiniz ?

Sihirbazlar Çetesi – Now You See Me tek kelimeyle süper, süper.... şiddetle tavisye ederim.:s8:
  3. G

arkadaşlar linkler ve şifre kontrol edildi, sorunsuz çalışıyor. doya doya kullanın.:grafikerler:
  4. G

Merhabalar.

@dbidip Hoşgeldin dbidip :s8:
  5. G

ultra-mega mock-ups set 2,6 GB. / böylesi konuşulmadı bile...

@Graphic Designer 4 U doya doya kullanın! @Kemal Aksekioğlu doya doya kullanın! @eligibility demek ki dikkat etmek gerekiyormuş, doya doya kullanın! @hsyncs doya doya kullanın! @hsyncs @06dejavu 06dejavu :s8: kendine iyi bak dostum. Tüm arkadaşlara sesleniyorum şu an hazırlıklar başladı...
  6. G

mock-up mega set 1,3 GB. / böylesi verilmedi

@muratata @Ayasofia Özel mesaj attım sizlere... umarım fikriniz değişir indiren ve edinen arkadaşlara sesleniyorum; doya doya kullanın, bomba paylaşımlarım var her alanda, ne diyeyim beni ve paylaşımlarımı takip edin :s8: :grafikerler:
  7. G

UHQ Türkiye Mega Seti

@Graphic Designer 4 U doya doya kullanın, bomba paylaşımlarım var her alanda, paylaşımlarımı takip edin :s8: :grafikerler:
  8. G

8000 yıl önce

ha ha ha :) iyi yakalamışlar...:s8:
  9. G

@nedenim şifrede bir sıkıntı yok biraz daha dikkat etmelisin tekrar denersen sorun olmadığını görebilirsin
  10. G

UHQ Türkiye Mega Seti

@bypolatyusuf özel mesajınıza cevap verdim @Şener CANÖZ doya doya kullanın, bomba paylaşımlarım var her alanda, paylaşımlarımı takip edin :s8: :grafikerler:
  11. G

@seluvenin @Tayfun ŞENOĞLU @elifcee @bypolatyusuf @Aslı SAYILIR @Murat Vardar doya doya kullanın, bomba paylaşımlarım var her alanda, ne diyeyim beni ve paylaşımlarımı takip edin :s8: :grafikerler:
  12. G

mock-up mega set 1,3 GB. / böylesi verilmedi

doya doya kullanın, bomba paylaşımlarım var her alanda, ne diyeyim beni ve paylaşımlarımı takip edin :s8:
  13. G

Bu efekt nasıl yapılır

rica ederim,
  14. G

@douboo şifrede bir sıkıntı yok biraz daha dikkat etmelisin tekrar denersen sorun olmadığını görebilirsin @cmyk_44 doya doya izleyin :grafikerler:
  15. G

@06dejavu doya doya kullanın.:grafikerler:
Yukarı Alt