Grafiti79

Merhaba,
Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü 2005 mezunuyum. 8 yıılık iş tecrübem mevcut. Tasarımın yanı sıra baskı öncesi hazırlıklar, renk ayrımları, ve matbaa baskı süreci konusunda da deneyim sahibiyim. iş hayatım boyunca bir çok kreatif tasarıma imza attım. Günümüzde yetersiz olmalarına ragmen kendilerini grafik tasarımcı olarak tanıtan bir çok kişi mevcut. Tasarım konusunda hizmet almak istiyorsanız, lütfen G.S.F nin tozlu sıralarında eğitim almış, renklerin şekillerin insan üzerindeki etkisini bilen, yaptığı tasarımların nerede hangi mecraada etkili olacağına bağlı olarak çalışıp, hangi etkiyi bırakabileceğini bilen, farklı düşünen kreatif fikirleri olan profesyonellerden hizmet alın. Ben Portfolyoma ve referanslarıma güveniyorum.Kendimi kişisel becerileri gelişmiş, takım çalışmasına rahatlıkla uyum sağlayabilen bir profesyonel olarak tanımlıyorum. Yenilikçi fikirlerim ve sorunlara yaklaşım tarzımla siz değerli proje ortaklarıma faydalı olacağımı düşünüyorum.
Zaman ayırdığınız için teşekkürler.

sinema, tasarım, doğa, müzik,
Doğumgünü
19 Mart 1979 (Yaş: 45)
Occupation
Creative Director

Ödüller

1. 1

İlk Mesajını Gönderdin

Herhangi bir yere, bir mesaj yazdığın zaman bu ödülü alırsın.
Yukarı Alt