grafitiulaş tarafından yazılan mesajlar

1. G

Yardım? Afiş

uzay dan kasdın derken yani içeriği ne olucak tamam uzayda ne yani sadece yıldızda yapılabilir karışık bişeylerde yapılabilir
  2. G

Yardım? Afiş

biraz daha açarsan yardımcı olunur. uzay derken neyi kasdediyosun ve afişin amacı ne
  3. G

Yetiştirilmek Üzere Grafiker Aranmaktadır ..

merhaba ilanınızla ilgileniyorum eğer sizde uygun görürseniz görüşmek isterim adım ulaş 4 tane program biliyorum photoşop, corel, indesing, ve ıllustrator kursum yeni bitti ve kendimi geliştirmek için staj yapmak istiyorum. meil adresim: kuvveytmira@hotmail.com. numaram:05349553150
  4. G

Stajyer Grafik Tasarımcı Aranıyor

merhaba ilanınızla ilgileniyorum eğer sizde uygun görürseniz görüşmek isterim adım ulaş 4 tane program biliyorum photoşop, corel, indesing, ve ıllustrator kursu daha yeni bitirdim ve kendimi geliştirmek için staj yapmak istiyorum. meil adresim: kuvveytmira@hotmail.com. numaram:05349553150
  5. G

YETİŞTİRİLMEK ÜZERE grafiker ve webmaster aranıyor...

merhaba ilanınızla ilgileniyorum eğer sizde uygun görürseniz görüşmek isterim adım ulaş 4 tane program biliyorum photoşop, corel, indesing, ve ıllustrator kendimi geliştirmek için staj yapmak istiyorum. meil adresim: kuvveytmira@hotmail.com. numaram:05349553150
Yukarı Alt