graphic1984 tarafından yazılan mesajlar

1. G

Freelancee grafiker aranıyor

Grafik tasarım bölümü mezunuyum, 5 sene grafik alanında ajans ve matbaa deneyimim var, şuan grafik tasarım öğretmenliği yapıyorum aynı zamanda freelance işler alıyorum. Sizinle çalışmak isterim. umahan_yilmaz@hotmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz. İyi günler dilerim.
  2. G

İndesign cs3 eğitim seti

arkadaşlar linkler kırık, yardımcı olursanız sevinirim... teşekkürler...
  3. G

Acil Yardım, Corel'de boyut Küçültme.

çalışmayı corelde jpeg yaptıktan photoshop'a jpeg olarak at ordan image size ını 100 e ya da 72'ye düşür ve quality sini de 6 falan yap sonra rar yapmana bile gerek kalmaz :) umarım yardımcı olabilmişimdir, kolay gelsin...
  4. G

busecim sen ankarada mısın ? çok eskilerden bi dost ben "sena" hatırlarmısın bilmem :))

busecim sen ankarada mısın ? çok eskilerden bi dost ben "sena" hatırlarmısın bilmem :))
  5. G

İlk Tipografi Çalışmam

arsenal arkadaşımız objeyi direk harflerden oluşturman gerekiyor şekli çizip yazıyı içine atmakla tipografik çalışma yapılmaz örnekler güzel onlardan yararlan çok daha iyi işler çıkartabilirsin :) kolay gelsin...
  6. G

Red is good / kırmızı iyidir.

iyi iş çıkartmışsınız beğenilmeyecek gibi değil devamını bekliyoruz kolay gelsin...
  7. G

Felipe Melo için Resim Çalışması

konuya uygunluğu açısından olmuş ama korku filmi kahramanı gibi duruyor genel anlamda da :)
  8. G

Kutu Tasarımım

2. çalışmada renkler çok kararmış ama ilk kutu çalışmasına göre fena değil... ordaki aletlere gölge koymasan daha iyi durur bence... kolay gelsin...
  9. G

Bayan Montaj Elbiseleri PSD Tek Link

teşekkürler paylaşım için...
  10. G

otoalani.com Broşür Çalışması

bence ön kapak olmamış... tipografi bari kullansaydın yazılarda, bütün yazılar neredeyse aynı puntoda yazılmış... bence biraz daha çalışılmalı...
  11. G

Banner Çalışmalarım

gayet başarılı sedat bey çok şık çalışmalar...
  12. G

Hangi Logo Güzel ? | Sedat Gül

kesinlikle 3 sedat bey kolay gelsin...
  13. G

Photoshopta küçük yazı yazamıyorum ( caps lock ) kapalı olsa bile

bizde ondan bahsediyorduk zaten o panelin açık olmama ihtimaline karşın menüden anlatmış vberk arkadaşımız... aklınızda bulunsun da o sol üstteki kısmı kapatırsanız bu yolu izleyeceksiniz :)
  14. G

Photoshopta küçük yazı yazamıyorum ( caps lock ) kapalı olsa bile

evet vberk arkadaşımıza katılıyorum başka bir sorun olamaz zaten :) kolay gelsin...
Yukarı Alt