gulper tarafından yazılan mesajlar

1. G

acil yüksek çözünürlüklü marilyn monreo fotoğrafı

@Hasan YILDIZ Hasan bey çoook teşekkür ederim emeğinize sağlık... deneyeceğim umuyorum ki işime yarar! çok çok sağolun.. İyi çalışmalar
  2. G

acil yüksek çözünürlüklü marilyn monreo fotoğrafı

Arkadaşlar merhaba; çok acil yüksek çözünürlüklü marilyn monroe fotoğrafına ihtiyacım var yardımcı olabilirseniz inanın çok makbule geleçer şimdiden çok çok teşekkürler
  3. G

coreldraw bilen

Merhaba; Corel ortamında giotto 3axis te işlem görecek sektör bağımsız tasarımlar konusunda tecrübeliyim... Söz konusu işin içeriği ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler
  4. G

Acil yardım !!! Corel de kayıt edilen ai dosyası illustrator da açılmıyor

Corel X4 te hazırladığım deseni ai formatında kayıt ettikten sonra illustrator CS5 te açmak istediğimde sayfa boş geliyor bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
  5. G

Illustrator da fırça yapımı ve hazır fırça eklemek - yardım

Merhaba; Illustrator CS5 kullanıyorum ancak internetten indirdiğim pekçok brush ı C:/programfiles/adobe/illustratorCS5/hazırayarlar/brushes ın altına atmama ragmen brush ların isimlerini görüyor ancak içerikleri gelmiyor... Bunun dışında illustrator CS5 te yeni bir artbrush nasıl yapılır çizimi...
  6. G

Atamız, Bayrağımız, Haritamız

Harikalar..... elinize yüreğinize Vatana ve Ata'ya olan sevginize sağlık! Çok teşekkürler
  7. G

Yüksek çözünürlükte ayakkabı, çanta, kemer fotoğraflarına ihtiyacım var! ÇOK ACİL!!

Merhaba; Çok acil, yüksek çözünürlükte, ayakkabı, kemer, çanta gibi deri ürünlerin fotoğraflarına ihtiyacım var... yardımcı olabilecek tüm arkadaşlara şimdiden teşekkürler Saygılar
Yukarı Alt