H.GÖKÇE tarafından yazılan mesajlar

1. H.GÖKÇE

Foruma resim eklemek

Affınıza sığınarak belirtmek istiyorum bu resim yüklemek biraz zahmetli ve kafa karıştırıcı ben henüz anlayamadım bu ımageshack yazan siteyi forum açıkken mi baska yeni sayfada yapıcaz nasıl olucak hem daha kolay çözümü yok mu? Ben bir an önce yaptığım çalışmaları paylaşmak istiyorum da acil...
  2. H.GÖKÇE

karakalem çalışmalarım (yorumlarınızı beklerim :)

Genel anlamda güzel olmuş ama piponun içini de 6B ile yapsaysadınız daha iyi olurdu. arabada yine aynı yani demek istediğim gölgelendirmeyi tek kalemle yapmayın farklı kalemle yaparsanız daha hacimli olur ayrıca gölgelendirme yapılırken bölüm olarak hareket etmeyin yani piponun içi parçalı...
  3. H.GÖKÇE

Boludan sonra ikinci bir süpriz daha :)

Aman Allah ım nedir bu böyle!!!:eek: her sey allak bullak karma karışık olmuş. ne bulduysalar koymuşlar logo sizce nedir? en az tipografikle anlatmak değilmidir? bunların logo anlayışına bir şey diyemiyorum...:allalla:
  4. H.GÖKÇE

protet logo tasarımı

Hangı muhendıslıge aıt oldugunu acıklasaydınız yanlıs anlasılmalara neden olunmazdı elektrık muhendıslıgıne aıt ıse yerınde calısma dıyebılırım uzerınde bır kac hafıf oynanırsa daha ıyı olurdu.
  5. H.GÖKÇE

Bolu'daki logo çılgınlığı :)

tasarım acısından sıradan bır logo hep aynı yuvarlak ıcıne degısım yapmalar her yerde gordugumuz alısagelmıs durumdur neden bolu valılıgı yada bolu beledıyesının bas harflerınden logo uretılmıyor modern hayatta yasıyoruz yuvarlak gecmıste kaldı hem bolu yazısının ıcıne resım koymak cok barız...
  6. H.GÖKÇE

Tasarıma Başlamışsın! Haydi Hayırlısı Olsun! -Bunu da Okumalısın!

yazdıgım yazıda nerede hata yaptığımı yazma zahmetinde bulunursanız cok memnun olurum en azından hatamı anlar bır daha tekrarlamamaya özen gösteririm
  7. H.GÖKÇE

Hayır yanlış anlamıyorum ilginize ve dikkatinize tesekkürler
  8. H.GÖKÇE

oyle guzel tanımlamıssınız kı tebrık edıyorum murat bey bu sayede bunu okudukca kader degımız yolun bır kısmını kendımız belırlemıs cızmıs oluyoruz kıvrak zeknın calıskanlıgını gormus oluyoruz
  9. H.GÖKÇE

kızarmış tabakta piliç resmi

bence sagdece kızarmıs pılıc arama farklı olsun orn kadrajtan tasam ball akan et kırmızı ve yesılın bulstugu tabak yanı lezzetın ve mıdenın bulustugu nokta bana ufakta olsa msj gonder sana demek ıstıgımle tasarım yapııp gonderıcem ama bu msj gorunce gerı don
Yukarı Alt