halilyayla tarafından yazılan mesajlar

1. halilyayla

Vektörel Su Damlaları

teşekkürler
  2. halilyayla

BTP Karabağlar seçim afişi

1-) müşteriniz özellikle yatay istemedi ise afişi dik yapmanızı tavsiye ederim 2-) afiş çok kalabalık görünüyor ve yazılarda resimlerde küçük daha sade ve anlaşılır bir çalışma hedifine daha kolay ulaşacaktır sonuçta insanlar bunu durup okumuyorlar geçerken bakıp geçiyorlar bir anda akılda...
  3. halilyayla

"a5" Tek Sayfalık İnsert

bence elinizi cebinize yarım şekilde sokup bi resim çekin sonra ona alev ekleyin el ilanının üst tarafına koyun altına cebiniz yanmasın diye büyükçe yazın ortaya %25 indirim yazın onun altına ......... gaza geçin raha edin yazın el ilanının altına da zengin bir mutfakta yemek yapan bayan resmi...
  4. halilyayla

İnsanlar artık damardan tanınacak...

iyi olmuş bu sistem kimin damarlarında ne dolaşıyormuş bilelim değilmi....:)
  5. halilyayla

uşak'a grafik tasarımcı

uşak'ta ikamet edebilecekkitap dergi katalog vb. çalışmalarında deneyimli özellikle coreldraw ve photoshop programlarına hakim grafik tasarımcı çalışma arkadaşları arıyoruz...
  6. halilyayla

sticker çalışması

bende Haydar Baş'ın başka bir resmi var emine hanım hatta bu resme kendiside onay vermiş isterseniz psd gönderebilirim afiş çalışmaları için
  7. halilyayla

Einstein Bilmecesi (Kendine Güvenen Yanıtlasın) :)

:) evet bu işte bi hile var ama önemli olan bulmak zaten :)
  8. halilyayla

Kendini Tek Kelimeyle Anlat Bakalım:)

yaşanmadan çözülmeyen sır=BENİM
  9. halilyayla

Yıldız

10. halilyayla

resim ekleme denemesi:)

sanırım başardım :) bu yol daha kolay emine hanım yükle.net'ten daha hızlı yükleniyor teşekkürler
  11. halilyayla

12. halilyayla

resim ekleme yöntemlerini deniyorum bunu başaramazsam bana yetkili arkdaş bi maille detaylı anlatsın resimli anlatımı okudum aynen herşeyi yaptım ancak yinede ekleyemedim yahu eklenen resmi ben göremiyorum :) bide böyle deneyyeyim bakalım eğer resim gelirse değerli yorumlarınızıda bekliyorum
  13. halilyayla

Yıldız

http://img218.imageshack.us/my.php?image=91040214zy8.jpg bu kadar becerebildim zamanla öğrenerim artık direk linke tıklayıp baksın arkadaşlar :)
  14. halilyayla

merhaba

hoşbulduk arkadaşlar teşekkürler
Yukarı Alt