Handan Altıngövde tarafından yazılan mesajlar

1. H

Elif şafak afiş tasarımı

Teşekkürler Murat Vardar... Hikayeyi sonuna kadar okudum ve dikkate alacağım. :)
  2. H

Elif şafak afiş tasarımı

evet iç mekan için...söz elif şafak'a ait bu nedenle ismimi oraya yazmam olmaz sanırım. Çıktısını aldım ve Kesimde bir problem yaşamadım.. Yorumlar için teşekkür ederim :)
  3. H

Elif şafak afiş tasarımı

Yorumlarınızı bekliyorumm.. Nasıl olmuş ?
  4. H

Mehmet akif ersoy afiş çalışması

eleştirilerinizi dikkate almak için bu sayfaya katıldım.ama hocam böyle istedi imzaya gelince çıktısını aldım hiç pronlem yoktu yazılar gayet okunaklı oldu..yinede teşekkürler :)
  5. H

Mehmet akif ersoy afiş çalışması

Arkadaşlar acil yorum bekliyorummm... nerde hatalarım var ? düzeltmem gereken yerler neler ? Söyler misiniz ? :)
  6. H

tamam. teşekkür ederim.

tamam. teşekkür ederim.
  7. H

Mesleki eğitimi tanıtma amaçlı afiş tasarımı

Tesekkurler :-) dikkate alıcam :-)
  8. H

Tokat valiliği için yapmış olduğum çalışma

yine teşekkür ederim. sayenizde eleştirilere açık olmayı bugün öğrendim :) eksikliklerin hat safada olduğunun bende farkındayım. yavaş yavaş öğrenme aşamasındayım. bu logo sadece basit ve amatörce bi çalışmamdı. Yorumlarınızın katkısı oldu tekrar teşekkür ederim.
  9. H

Tokat valiliği için yapmış olduğum çalışma

Valilik için hazırladım. Eksikliklerim var mı yok mu nerede amatörlüklerim var...yazarsanız sevinirim.
  10. H

yorumunuz için teşekkürler . zaten ilk tasarımdı dikkate alıcam :)
  11. H

Okulumuzda bu konu ile ilgili küçük bir yarışma var. Benim ilk tasarımım bu oldu. Acaba nasıl ?
  12. H

Merhaba, Meb'in internetinden photoshop derslerindeki ders anlatımlarınızdaki fotoğraflar...

Merhaba, Meb'in internetinden photoshop derslerindeki ders anlatımlarınızdaki fotoğraflar görünmüyor. Nedeni ne olabilir acaba ?
Yukarı Alt