Hasan DİLSİZ tarafından yazılan mesajlar

1. Hasan DİLSİZ

Oyuncak Kutu Çalışması Sizce Nasıl?

Oldukça başarılı bence.tebrik ederim.
  2. Hasan DİLSİZ

Flyer el ilanlari

Renk kullanımını çok beğendim.Tebrik ederim.
  3. Hasan DİLSİZ

Dergi kapağı çalışmam...

Dekupede hatalar mevcut.Bir moda,kadın dergisi için mavi çok sert ve koyu olmuş biraz hafifletebilirsin, ya da renk değişimine gitsen belki daha hoş olur.Sürekli kontrast renkler kullanılmış o konuda biraz temkinli olmanda fayda var.tırnaklı yazı karakteri pek iyi görünmedi gözüme bence sans...
  4. Hasan DİLSİZ

Şirketim için logo çalışması

Herkes kendi işini yapsa keşke.
  5. Hasan DİLSİZ

Jazz Bilişim Afiş Tasarımı

Biraz daha ağır renkler ve fontlar kullanılmalı.Mizanpajla oynasan fena olmaz. Çalışmada en estetik duran şey logo, o da firma faaliyet alanını yansıtmıyor zaten. nereden tutsan elinde kalacak birşey yani.
  6. Hasan DİLSİZ

Fast Food Kartvizit

Logonun asıl renklerini hatırlamamakla beraber bence turuncu olan daha samimi görünüyor.Yeşil biraz itici geldi.
  7. Hasan DİLSİZ

Budak Oto Kurtarma Logo Çalışması

Biraz daha sadeleştirilmesi gerek bence.
  8. Hasan DİLSİZ

Hangi Logo Güzel ? | Sedat Gül

2. logoyu daha çok sevdim ben, slogan sıkıştırılmasaymış oraya iyi olacakmış ama büyük olasılıkla müşteri dayatmasıdır.
  9. Hasan DİLSİZ

Bilgisayar firmasına logo

Laptop yazmasaydınız ben anlamazdım.Ok izlenimi verdi bana ilk başta. ve laptopa da benzemiyor zaten biraz daha perspektife uygun çizersek daha hoş görünür.Örneğin ekran kısmının, tabana göre daha kısa olması gibi..
  10. Hasan DİLSİZ

Mağaza Logo Çalışması

Çok fazla espiri var logoda.Biraz daha sadeleştirilebilir. Amblemdeki tarz gayet ağır ve göze hoş gelen bir tasarım.Onu çok beğendim. Ama akabinde bu kadar basit ve oval köşeli font kullanmasan iyi ederdin.Ve son harfin rengini değiştirmesen daha iyi olurdu. Ellerinize sağlık.
  11. Hasan DİLSİZ

Grafikerler.org Masası 3D

Tebrikler :) Eğlenceli birşey olmuş.
  12. Hasan DİLSİZ

Bir siteye "Logo" tasarımım.

Bana başka bir logoyu anımsattı ama tam olarak gelmiyor aklıma logo, umarım özgün bir çalışmadır. Tebrikler.
  13. Hasan DİLSİZ

Atik yağ afiş çalişmam

DÖ ME olarak okudum ben, olayı anlamam 5-6 sn kadar sürdü malesef. Ki bunu 40 yaşında biri durakta bilboard da gördüğünde nasıl anlasın ya da nasıl ilgisini çeksin ? Gereksiz espirilerden kaçınmalısın.Font kullanımında da biraz sadelik iyi olacaktır.
  14. Hasan DİLSİZ

Lise İçin Kompozisyan Yarışma Afişi

Sunumdan kaynaklı değilse, 1- haydi sende yaz yazısı sağa daha yakın, 2- alttaki maddeler çok fazla sınıra dayalı, ziyan olabilir baskıda.Aynı şekilde üstteki yazı da öyle. Genel olarak ise , Afişi gören bir lise öğrencisi hiçbir şekilde bu kadar yazıyı okumaz,bırakalım lise öğrencisini kimse...
  15. Hasan DİLSİZ

vemar kurumsal kimlik

Sarı mı yeşil mi renk belli değil ama belki RGB de patlamışta olabilir. Yine de onun yerine zıt renkleri tercih etmeniz (soft mavi) belki daha iyi olabilirdi. Bana çok itici geldi.
Yukarı Alt