Hasan Kovan tarafından yazılan mesajlar

1. Hasan Kovan

corel resolution ayarı

merhaba arkadaşlar corelde sayfa reslution ayarını değiştirebiliyormuyuz photoshopdaki gibi sayfayı ilk açtığımızda sayfanın ayarlarını ayarlarken değiştirebiliyoruz coreldede aynı şekilde değiştirip aynı şekildede print alabiliyormuyuz export ettiğimizde değiştirebiliyoruz fakat onuda çıktı...
  2. Hasan Kovan

Fontlar

Merhaba arkadaşlar, Snell adlı elyazı fontu var bunu kullanıyoruz yalnız aydingerle çıktı alıyorum ince yazı olduğu için yazının kuyruk kısımları ince olan yerleri çıkmıyor yırtılmayan iyi kalite aydingerde aldım çıktı alırken 1200 dp ayarlıyorum ve çıktıdan çıkar çıkmazda üzerine koyulaşması...
  3. Hasan Kovan

Word belgesi İndesinge taşımak

hocam ilginize çok teşekkür ederim çağırırken herhangi bir ayar yapmak gerekiiyormu çağırdığımda sayfa düzeni bozuluyor worddeki şekli ile indesign şekli farklı oluyor teşekkür ederim
  4. Hasan Kovan

Word belgesi İndesinge taşımak

merhaba arkadaşlar, word belgesinde hazırlanmış bir kitap var bunu indesinge bozulmadan nasıl aktarabilirim sayfa düzeni yapısı font ve puntolar bozulmadan bire bir nasıl aktarabilirim teşekkürler
  5. Hasan Kovan

Kitap basımı

teşekkür ederim
  6. Hasan Kovan

Kitap basımı

Merhaba arkadaşlar Word'de hazırlanmış kitap sayfalarını sorunsuz olarak bire bir hangi proğrama aktarabilirim sayfa düzeni, forma şeklini felan kendim ayarlamak için bire bir hangi proğramı kullanmam gerekiyor corel draw kullanıyorum onda sıkıntılar oluyor Adobe indesing veya adobe...
  7. Hasan Kovan

Veri aktarımı

merhaba arkadaşlar wordde hazırlanmış kitabı baskıya hazırlamak için hangi proğramda sorunsuz olarak aktarabilirim, word belgesindeki sayfalar büyük bunları küçültüp sayfa düzenini yeniden kendim hazırlamak istiyorum sadece fontlar ve sayfadaki resimler ve sayfadaki şekiler satırbaşı ara...
  8. Hasan Kovan

Türk Bayrağı Tüzüğü ve Türk Bayrağı Çizim Planı

merhaba arkadaşlar siz değerli grafiker ustalarımdan Türk bayrağının bayrak kanununa uygun olarakcorelde tam çizilmiş bir bayrak çizebilirmisiniz veya nasıl çizebileceğimizi resimli olarak anlatabilirmisiniz nette o kadar çok nizami olarak çizilmiş bayrak çizip koymuşlarki hiç biri doğru dürüst...
  9. Hasan Kovan

corelde ia format

merhaba arkadaşlar ai veya eps formatındaki şekil ve logoları corel drawda grubunu çözemiyorum yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
  10. Hasan Kovan

corel drawda çizgi

teşekkür ederim
  11. Hasan Kovan

corel drawda çizgi

merhaba arkadaşlar corelde pen aracıyla çizgi çizmeye kalktığımda mausu gezdirdikçe diklemesine veya çapraz ölçüler veren mavi renkli çizgiler çıkıyor bu özelliği nasıl iptal edebilirim
  12. Hasan Kovan

corel Drawda çizgi çeşidi

arkadaşlar corel drawda çizgi çerçeveler varmı veya çizgilerden desenli çerçeveler hazır quark expresdeki hazır çerceve şekilleri var çizgi halinde onlara benzer çizgi çeşitleri corelde varmı teşekkürler
  13. Hasan Kovan

coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

teşekkür ederim arkadaşlar iyi çalışmalar
  14. Hasan Kovan

coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

Merhaba arkadaşlar daha yeni corel kullanmaya başladım hiç bir bilgim yok karıştırarak birşeyler bulmaya çalışıyorum fakat çok zor oluyor daha yazıyı bile zor yazıyorum ara mesafelerini iki notaların alt alta gelmesi yani tab ayarlarını felan bilmiyorum anlayacagınız bir acemi olarak nasıl bir...
Yukarı Alt