Hasan YILDIZ tarafından yazılan mesajlar

1. Hasan YILDIZ

M60 Silah Modelleme - Endüstriyel Tasarım

Yorumlarınız için teşekkürler, iyi çalışmalar dilerim :)
  2. Hasan YILDIZ

Yeni Kurumsal Kimlik Sunum Şablonu Çalışmam

@Adem GÖRDÜK Bak aradan 4 ay geçmiş senin mesajını yeni görüyorum :) Üzücü ama Cinema 4D dahil tasarım işine biraz ara vermek zorunda kaldım umarım yakın zamanda dönüş yaparım nasip kısmet :) Kolay gelsin..
  3. Hasan YILDIZ

Bas kes için Kesim konturu

Her plotter(çizici)'ın kesim çizgisi, kalınlığı, rengi sanıyorum ki farklıdır. Ben Graptech kullandığım zamanlarda çizgi kalınlığı Hairline, rengi C:0 M:0 Y:0 K:100 olarak ayarlıyordum. Siz de öyle deneyerek sonuca ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin..
  4. Hasan YILDIZ

kişisel

1 - Photoshop'u aç, 2 - 1440x900 ölçülerinde yeni bir çalışma sayfası aç, 3 - Text aracını alıp sayfada boş bir yere m4hmutb3y yaz, 4 - Move Tool ile dilediğin yere koy, 5 - Şekilli mekilli efekt ver. Al sana çalışma :) Ayrıca işin şaka kısmı bir yana yardım paylaşma amacıyla kurulmuş bir...
  5. Hasan YILDIZ

HIYANET SARMALI / Afiş

Gittim geldim hala siz aynı kalitede çalışmalar sunuyorsunuz. Biraz daha gelişmeniz(geliştirmeniz) dileğiyle.. İyi çalışmalar..
  6. Hasan YILDIZ

Gürbilek Petrol - Logo Tasarımı

Yo hayır denemedim bu şekilde hoşuma gitti ve sonlandırdım. Teşekkürler.
  7. Hasan YILDIZ

Gürbilek Petrol - Logo Tasarımı

Merhabalar ; Gürbilek Petrol logo tasarımımdır.
  8. Hasan YILDIZ

Grafikerler.org Logo

Durmak yok o zaman çalışmaya devam :)
  9. Hasan YILDIZ

Grafikerler.org Maxon Cinema 4D Başlangıç Görsel Eğitim Seti.

@seldomz @AliAkt @riteamsiz @can_arite @ceyhunakgun @Webnosa Rica ederim hepinize faydalı olması dileğiyle..
  10. Hasan YILDIZ

Grafikerler.org Logo

Ellerinize sağlık uğraşmışsınız fakat daha sade çalışmalısınız. Diğer yapılmış logo örneklerini inceleyip üzerlerine bir şeyler ekleyerek eminim gayet güzel çalışmalar sunabilirsiniz. İyi Çalışmalar..
  11. Hasan YILDIZ

Luxury Line Logo Tasarımı

Merhabalar ; Bir yarışma için yapmış olduğum logo tasarımıdır.
  12. Hasan YILDIZ

Cinema 4D laptop kapanma sorunu Yardım.

Eğer bilgisayarınız aniden kapanıyorsa donanımsal bir sorun var demektir. Bir teknik servis yardımıyla bilgisayarınıza donanım testi yaptırın derim. Eğer donanımlarınız sağlamsa programı başka bir kaynaktan bulup tekrar kurun. İyi Çalışmalar.
  13. Hasan YILDIZ

Brandday.net Jüri değerlendirmesi

Herhalde yoğun kar yağışı nedeniyle sonuç ertelendi :P :D
  14. Hasan YILDIZ

Brandday.net Jüri değerlendirmesi

Erkan Bey'in dediği gibi ilk 5'te çalışmamı görmek beni gururlandırdı. Hele ki bir çok değerli çalışma arasından seçilmek güzel bir duygu. Sonuç ne olursa olsun yarışmak güzeldi. Başta Ömer YILDIZ ve Faruk ŞEN olmak üzere tüm Grafikerler.org yönetimine teşekkürlerimi sunarım.
  15. Hasan YILDIZ

Kıyamet..

Birde sadece Şirince'de kopuyormuş :D
Yukarı Alt