Hatice Çetinkaya tarafından yazılan mesajlar

1. Hatice Çetinkaya

izmirde yetiştirilmek üzere bayan grafiker aranmaktadır

corel photoshop freehand flash programlarında çalışacak yetiştirilmek üzere bayan grafiker arıyoruz ilgilenen arkadaşlar pm den mesaj atabilir
  2. Hatice Çetinkaya

iş arıyorum

HATİCE ÇETİNKAYA KİŞİSEL BİLGİLER Doğum Tarihi ve Yeri :11.04.1985 – Mersin Medeni Hali :Bekar Adresi :Karataş/Konak/İZMİR Telefon Numarası :0232 483 57 76 Gsm :0554...
  3. Hatice Çetinkaya

freelence iş arıyorum

merhaba freehand photoshop corel quark programlarını kullanıyorum ve freelance iş arıyorum
  4. Hatice Çetinkaya

stajyer olarak çalışmak istiyorum

merhaba izmirde yaşıyorum 23 yaşımdayım şu an bir reklam ajansın da çalışıyorum corel photoshop ve quark biliyorum not: yeni bir iş aramamım sebebi; çalıştığım yere genellikle basılması için hazır işler geliyor bizim hazırladığımız işler için de tasarımdan ziyade dizgi yapılıyor
  5. Hatice Çetinkaya

Rapid den Dosya indirme

ben de bişe soracağım rapidi sadece sitelerde verilen linkiylemi kullanabiliyoruz o siteye girip bişeyler arayabiliyormuyuz arıyorsak nasıl arıyoruz çok oldu galiba
  6. Hatice Çetinkaya

logo çizmem lazım

@Mint bu mesleğin sizin tekeliniz de olduğunu bilmiyordum ayrıca ben sadece nasıl bir imge kullanabileceğimi sormuştum nasıl bir logo çizeceğimi değil
  7. Hatice Çetinkaya

logo çizmem lazım

ben özel iş almak istiyorum bunun için el ilanı bastırıp dağıtacağım logoyuda kendime çizeceğim sadece bir amblem bulmakta zorlanıyorum ayrıca bir grafikere logo çizdirecek bütçeye sahip değilim
  8. Hatice Çetinkaya

logo çizmem lazım

ama yaratıcılığı ya da tasarımı simgeliyecek bir imge bulamıyorum bir fikriniz var mı
  9. Hatice Çetinkaya

izmiri savaş alanına çevirdiler, lanet olsun, kınıyorum...

terörü ve terörü tetikleyenleri kınıyoruz
  10. Hatice Çetinkaya

film arıyorum

kusura bakmayın bir çok paylaşım olunca film de olabilir diye düşünmüştüm bir daha tekrarlamam
  11. Hatice Çetinkaya

film arıyorum

selam eliniz de zincir bozan, eve dönüş, hitlerin çöküşü,shindler'in ( doğrudur inşallah) listesi filmleri vrsa bbenimle pylaşabilir misiniz ya da o filmleri nerden indirebileceğimi söyleyebilir misiniz:p
  12. Hatice Çetinkaya

Corelde Buton Yapımı İstediğiniz Zemine göre

ya kusura bakmayın ama bence photoshop corelden daha iyi corel photoshoptan kolay ama yapılan işler photoshopta daha gerçekçi görünüyor
  13. Hatice Çetinkaya

iç içe geşmiş halka yapalım (görsel ders)

yaşasın yaptım daireleri yanlış çiziyormuşum
  14. Hatice Çetinkaya

Görünmeyen simgelerin Kullanımı!

bu süpermiş bu siteyi yapandan allah razı olsun
Yukarı Alt