Hayalperest10 tarafından yazılan mesajlar

1. Hayalperest10

Dönemsel

Merhaba, Üniversite öğrencisiyim. Yaz dönemi çalışmak istiyorum. Yıldız Teknik Üniversitesi - Basım Yayın Bölümü Önlisans Mezunuyum. Yeni Yüzyıl Üniversitesi - Görsel İletişim Tasarımı Bölümünde Lisansıma devam etmekteyim. Program Bilgim: Photoshop : İyi Final Cut: Başlangıç ( Premiere ile...
  2. Hayalperest10

Yaz dönemi çalışan

Merhaba, Üniversite öğrencisiyim. Yaz dönemi çalışmak istiyorum. Yıldız Teknik Üniversitesi - Basım Yayın Bölümü Önlisans Mezunuyum. Yeni Yüzyıl Üniversitesi - Görsel İletişim Tasarımı Bölümünde Lisansıma devam etmekteyim. Program Bilgim: Photoshop : İyi Final Cut: Başlangıç ( Premiere ile...
  3. Hayalperest10

Ruhlar evi animasyon

vaysss hangi program bu 3d max mi maya mi nedir ?
  4. Hayalperest10

Grafiker/ Bayan - Avrupa Yakası

İlan günceeeeeeeeellll
  5. Hayalperest10

Grafikeer Aranıyor

Konyada bile 1200 iken istanbulda 900 diyen yerlere acıyorum
  6. Fotoğraf

Fotoğraf

67284 1660722644254 1422813855 1698282 7455330 n
  7. Hayalperest10

İlan güncel...
  8. Hayalperest10

İlan güncel
  9. Hayalperest10

Cv mi yolladım fakat Çağlayanda ikamet ettiğim için Esenlere ulaşımım nasıl olur bilgim yok
  10. Hayalperest10

Yetiştirilmek Üzere Grafiker (Beşiktaş - İstanbul)

Bu tarz ilan verenleri ve bu tarz eleman arayanları KINIYORUZ.!!
  11. Hayalperest10

Yardımcı Grafiker/ Bayan - Avrupa Yakası

@Windosxtiger Cv gönderildi.
  12. Hayalperest10

1992 doğumlu üniversiteden yeni mezunum. Program Seviye : Freehand : İyi Photoshop : İyi İllüstratör : Başlangıç İndesıgn : Başlangıç Microsoft Office ( Excel,Powerpoint..) PC ve MAC kullanıyorum. Eğitim : Lise : Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık Bölümü Üniversite : Yıldız...
  13. Hayalperest10

Grafik-Tasarımcı aranıyor, İstanbul Avrupa Yakası

Gerçekten komik Grafik Tasarımcı ne iş yapar bunu öğrenmenizi tavsiye ediyorum. Satış yapsın istiyorsunuz birde he hiç güleceğim yoktu...
Yukarı Alt