haz-alim tarafından yazılan mesajlar

1. H

Zeytane Zeytin Tenekesi Tasarımı

evet tasarimi hos olmus elinize saglik
  2. H

MusicAnder | Retro Poster Tasarımı

arkadasima katiliyorum belki bir texture calismanizi cok farklilastiracaktir
  3. H

Spıderman 5

arkadaslara katiliyorum renkler cok solgun ve spiderman cok kucuk kalmis
  4. H

Dokun Bana (Derlendi Ve Tamamlandı)

kusura bakmayinda dilek hanima katiliyorum tamamen simarikca yazilmis nedense iyiler hep boyle tuhaf davraniyor yanlis anlamayin ben sizi yermiyorum sadece siz degil isinde iyi olanlar neyden kaynaklaniyor bu bilemiyorum umarim yanlis anlasilmamisimdir
  5. H

Öz Ulusoy Turizm Logo Çalışması

kusura bakmayin ama galiba yenisiniz meslekte eliniz haddinden fazla sert ve bir hamlik var calismalarinizda buda kesinlikle cok karmasik ve acilen sadelestirme yoluna gitmelisiniz alttaki logo gibi biraz daha sadelestirin derim kolay gelsin
  6. H

Çocuk İstismarı

cok basit olmus biraz daha anlam katabilirdiniz calismaniza
  7. H

MehmetGroup Kurumsal | Hasan Güner

guzel olmus bencede tbrikler
  8. H

ETİKA YAPI İNŞAAT Kurumsal kimlik

elinize saglik iyi bi sunum olmus kurumsali iyi yansitmissiniz ama bu logoyu biyerden hatirliyorum gibi sanki belki karistirdim bilemiyorum emin degilim
  9. H

broşür-menü-kartvizit(kırmızı & beyaz et-balık tasarımı)

bana kalirsa calismayi cok bogmussunuz ustte ve topografi de uygun gelmedi bana ayrica cok gorsel kullanmissiniz elden gecmesi gerekirdi
  10. H

2010 Dünya Kupası Tanıtım Maili

burak bey ben calismanizi goremedim ??
  11. H

mouse ile çizdiklerim..

elinize saglik guzel gorunuyolar ama cizgileriniz hala oturmamis tam olarak yinede guzel diyebilirim
  12. H

Davetiye Tasarımım =)

evt arkadaslara katiliyorum ornek davetiyeleri inceleyin bence
  13. H

beachlife | hasan güner

iyi diyebildiklarimden birtanesi ama ortadaki isik uzmelerini kaldirin tamamdir elinize saglik basarilar
  14. H

Beach Life / Fairytale

bence de renkler yine sorunlu ustelik tarih ve fiyatda kaybolmus calismanizda restorasyon sart :) ataclar bencede kalkmali basarilar
  15. H

Beach Life - Reşat UÇDU

kullandiginiz renkler bana hic tatili animsatmadi belki tkrar ele alinabilir daha tatili andiran renkler mesela sari yesil vs gibi bisiyler olabilirdi bazi yazilar da kaybolmus gibi tkrar elden gecmesi gerek bence basarilar dilerim
Yukarı Alt