hellkeys tarafından yazılan mesajlar

1. H

osmanlı tuğrası lazım

teşekkür ederim az önce atınız sayesinde işimi halettim emine hanım iyi akşamlar çok teşekkürler
  2. H

osmanlı tuğrası lazım

cdr formatını nedense benim pc açmıyo teşekkür ederim bunda açıldı elinize sağlık
  3. H

osmanlı tuğrası lazım

çok teşekürler ama freehand'in içi boş gözüküyor
  4. H

osmanlı tuğrası lazım

merhaba bana osmanlı tuğrası lazım yardımcı olabilirmisiniz acaba?
  5. H

aşkıma logo

bakış açımız faklı bence ter ve göz yaşı ayrıca yüzünü okşuyo kız elinin o kısıma kayması normal ama dimi logo konusuda doğru bu haliyle yazlar çıkınca amblem oluyor ama bi kafe yada parfümün adını yazarsakta çokta güzel bir logo olur bence
  6. H

aşkıma logo

çok teşekür ederim ben bunu msnde atatar değil sevgilime kitap tarzı bi hedeiye hazırlıyorum orda kulanıcam yazıları sildim bencede oturmnuyo çalışınca bi de fikirler birleşince çok daha güzel şeylerin ortaya çıkabildiğini şimdi çok daha iyi anladım ilk logo ile bunun arasında dünya fark var...
  7. H

aşkıma logo

şekli tamamen değiştim fontuda peki bu nasıl olmuş sizce
  8. H

aşkıma logo

yorum için teşekür edrim faklı bir çalışma bir türlü aklıma gelmiyo erkeğin ismi üste olur dimi :) fikir yada bir başka şekil yardımcı olursanız en güzleni yapmaya çalışıyorum ama acemi işi bu çıkıyor elimden ilk logoda göz zevkinizi bozdum için özürdilerim
  9. H

aşkıma logo

peki bu nasıl olmuış sizce
  10. H

aşkıma logo

daha güzelini yapmak iin sizden eleştiri istiyorum işte teşekür ederim gene de çok çalışmam lazım çokk :) renkleri değişicem ama uyumlu nasıl renler kulanmam gerek bide şekille yazı oturmuşmu sizce şekli düzelticem
  11. H

aşkıma logo

sizce bu logo nasıl olmuş yada eksiklerine yardımcı olursanız sevgilime bir süpriz yapıcam ve güzel bir logoya ihtiyacım var
  12. H

Noktadan Dağılan Arkaplan Yapımı

bende bunu yapabildim. :)
  13. H

yorum bekleyen bi logom daha ilk olmadı ama :)

bu link çalışıyor bakıp yorum yazarsanız çok sevinirim
  14. H

yorum bekleyen bi logom daha ilk olmadı ama :)

resim olarak gene görünmüyor bende link olarak koydum inş busefer becebilmişimdir
Yukarı Alt