hiro2012 tarafından yazılan mesajlar

1. hiro2012

Web arayüz entegresi ?

konuyu biraz geç gördüm ama öncelikle psd to css mevzusu için kaynak olarak tayfun erbilenin anlatımlarını tavsiye ederim https://www.youtube.com/channel/UC1VAnqF9VLHNXngLwpov4kA http://www.ogretiyor.com/video/74/psd-tasarimi-css-e-aktarmak htmle döktüğünüz bir temayı wordpresse entegre etme...
  2. hiro2012

Petshop website arayüzü

@Burak Kazan yorumun için teşekkürler...
  3. hiro2012

Web Arayüz Tasarımlarım

@Sedat Gül teşekkür ederim sedat, bunlar 2 sene önceki temalar zaten.geçen zaman da arayüz tasarımından çok kodlama kısmıyla uğraşır olduk ama yine de olumlu görüşün için tekrar teşekkürler...
  4. hiro2012

Otel Site Arayüz Çalışmam

@Burak_74_78 evet halen psd olarak duruyor, daha koda dökme fırsatım olmadı maalesef...
  5. hiro2012

@Burak Kazan yorumun için teşekkür ederim...
  6. hiro2012

Petshop website arayüzü

@Sedat Gül doğal görünümlü bir şey olmasını istediler, ağırlıklı olarak yeşil ve kahverenginin doğayı çağrıştıran renkler olduğunu düşündüm ve aynı zaman da içinde birbirinden farklı renklerde ürün görselleri olacağını düşünürsek gözü yormayan bir renk olması için kahverengi ve tonlarını...
  7. hiro2012

Web Arayüz Tasarımlarım

@Sedat Gül öncelikle yorumun için teşekkür ederim sedat.font seçimi zaten takdir edersin bu tasarım işlerinin en zor kısmı, yani benim gibi tasarım eğitimi almamış kendini geliştiren biri için tipografi genel de en baş ağrıtan konu oluyor.ama her geçen gün bu konuda da yol katettiğimi...
  8. hiro2012

Petshop website arayüzü

@Mehmet Şaban BEDEN Yorumun için öncelikle teşekkürler, bir dostumun ricası üzerine dükkanının tanıtımı için basit bir site istemişti o yüzden böyle bir şey yaptık.arrow konusu da sitenin sahibi bir bayan olduğu için bayanların böyle şeylerden hoşlandığını varsayarak koydum, sonuçta petshop...
  9. hiro2012

Petshop website arayüzü

Boş zamanımda yaptığım örnek bir petshop arayüz çalışmam, yorum ve önerilerinizi bekliyorum ...
  10. hiro2012

@AkMehmet Yorumun için teşekkür ederim... @#bilişimprofesörü Beğenmene sevindim dostum, çok teşekkür ederim... @Jerolin yorumundaki tespitlerin benim içinde çok önemli jerolin bende özellikle koda döküm aşamasında coder kendim de olsam, 2. bir kişi de olsa fazla kasmayacak tasarımlar olmasına...
  11. hiro2012

Deniz Ürünleri Restaurant (Fish and Chips)

@Özgül yorumun için öncelikle teşekkürler özgül.slider daki okları balık formuyla kendim yapmaya çalıştım ancak istediğim sonuca bi türlü ulaşamayınca hazır oklar kullandım yani uygun balık shape ler bulabilirsem değiştirmeyi düşünüyorum zaten.üstteki yeni üyelik yazısını butonun yanına koydum...
  12. hiro2012

@Kemal Aksekioğlu yorumun için teşekkürler ayrıca bende grafik eğitimi almadım, alaylıyım; bazı şeyleri görmek için doğru bakış açısı yeterli olabiliyor...
  13. hiro2012

@Hümeyra Can çok teşekkür ederim hümeya olumlu görüşlerin için.yavaş yavaş wp ve drupal temaları tasarlamaya ve kodlamaya başladım artık themeforest ve templatemonster ortamına geçme zamanı geldi.bu arada tolkien den alıntı yapmışsın sende orta dünya fanatiğisin sanırım :p
  14. hiro2012

Deniz ürünleri (seafood) restaurant site arayüzü, yorum ve önerilere açıktır... http://dabbexsahi.blogspot.com
  15. hiro2012

@SosyetikAlem pek beğenmediğini söylemişsin görüşüne saygılıyım ve yorumun içinde teşekkürler.büyük olması eleştirine gelince 2013 tasarım eğilimlerini de göz önüne alarak yaptığım bir çalışmaydı ve büyük görsel,ikon ve metin kullanımı genelde tercih ediliyor.resimlerle ilgili eleştirin doğru...
Yukarı Alt