HisarMedya tarafından yazılan mesajlar

1. HisarMedya

2012 takvim çalışmam son hali

gerçekten ev hanımları için ve görselliği seven hanımların evini süsler bu takvim :) kelebekler siyah beyaz değilde orijinal hali ile olsa bi renk katardı.
  2. HisarMedya

Banner yardım !!!

beş adet paintte çizersin beş adet corelde çizersin yada ps
  3. HisarMedya

Grafik Tasarım ile Web Tasarımcısı arasındaki fark ?

Grafiker-Masaüstü yayıncılık alanına hakimdir. Web Arayüz Tasarımcısı vardır Web programcısı vardır Birde program yazılım alanı ve yazılım edilen programın tasarımı vardır. Grafiker daha çok basılı metaryellere yoğundur,web arayüzü yapamaz diye bir şart yoktur yapmayı eğitimini bilmeyen vardır...
  4. HisarMedya

Grafikerlik Kursları Bilgili Kişiler Bakabilrse Sevinirim Acil..

kusura bakmada eskiden grafikerliğin akademisi okulu yoktu ustalardan çırak olarak yetişilirdi ? illa öğretim üyelerini altın görmemeliyiz dışarda nice cevher var keşfetmesini bilene kursları önemsemiyorsunuz hangi şirket eğitimsiz alıyor ben hiç görmedim şahsen
  5. HisarMedya

3 Kartvizitten Hangisi Güzel ?

abi ben 1. derim görsellik çok gözde olmadığı için ben sadeliği seçtim
  6. HisarMedya

Sosyal Doku | Kartvizit

şu milliyetin logosuna benzerlerden gerçekten bıktım her yerde kullanılıyor az bir oynama ile
  7. HisarMedya

İnce Detay ( Kartvizit ve Oluşumu ) 7 Adet Görsel

kibrit kutusu gibi çok güzel 5. ve hepsi güzel gerçekten
  8. HisarMedya

Alduş Kartvizit Çalışmam

sedat bey balıkları kuvetin içinde yüzdürseniz güzel olur bende balıkçı olarak anladım tabi kimse kartivizitinde duş ve küvet olmasını istemez dimi ama istemesi lazım
  9. HisarMedya

web sayfası tasarımı

simetrik olarak ve kullanılan renkler butonlar kullanıcı adı giriş sanki blardoda top yollayacan oraya ben beğenmedim açıkçası
  10. HisarMedya

İnternetten Görüp Yaptığım Bir Manipülasyon (rdmzkn)

@snsiz iki resim arasında ne fark var bakardık yani neydi ne oldu :D
  11. HisarMedya

Manipülasyon çalışmam.

diğer gözünüde yapın ya ozaman nası bişey olur merak ediyorum yaratıcı olmuş
  12. HisarMedya

Ne yapmalıyım?

@farukcagla dediğiniz gibi akademi açırlırsa ozaman girafiker özgün,marjinal olmaz hep bir çizgide gider
  13. HisarMedya

grafikerlik yardım

@steam00 grafikerliğinizi resmiyete dökmek isterseniz milli eğitim bakanlı onaylı sertifika almanız gerekir bunun için kurslar baya bi pahalı ben kursa gitmem diyorsanız internetten grafik eğitim setleri var onları edinebilirsiniz bence ücretini ödeyip alın internetten download yaparak hayrını...
  14. HisarMedya

Dergi tasarımım (izlenimleriniz benim için önemli)

hayrettin olan güzel marka olan bir ünlü koymuşsunuz o bile yeter diğerlerini çok karmaşık buldum
  15. HisarMedya

Kapadokya Tur Afişi | Sedat Gül

çalışmanız renk açısından güzl olmuş tur dediğiniz için keşke yaratıcı bi çalışma yapsa idiniz keşke örneğin ben olsam ama ben olsam :D bir otobüs düşünür ve her yolcunun yanında kapadokyayı tanıtan pencerelere resim kordum sonra ise şöförün ön camından bakan yola ise ücrete dahil olan yazıları...
Yukarı Alt