hümeyra tarafından yazılan mesajlar

1. H

Matmazel by ~pinarcildam

merhabalar pınar hanım ben bu işe yeni başlamış azimli durmadan araştıran yılmadan yeri şeyler öğrenmeye çalışan birisi olarak çalışmalarınızı kendime örnek alıyorum umarım birgun bende böyle güzel şeyler üretebilirim daha çok yolun başındayım ama inanıyorumki azmim ve gayretim beni istediğim...
  2. H

Illustratorde Şişe Çizimi ve Etiketleme (Videolu Anlatım)

bir şeyi nacizhane belirtmek istiyorum YAŞAR bey videolu deyilde resimli anlatımlarda daha çok uygulama yapabiliyorum henüz çok yeniyim evet burda ki uygulamalarla kendime bişeyler katmaya çalışıyorum resimli anlatımlara biraz daha yer verirseniz çok mutlu olurum teşekkür ediyorum
  3. H

Saliha Öztürk, Freelance

SALİHA HANIM çok başarılı çalışmalarınız sizi referans aldığımı belirtmek istedim teşşekkürler
  4. H

Dijital duvar kağıdı efekti ( resimli anlatım )

Dersiniz çok anlatıcı olmuş lakin yaratmak yerine farklı birterim kullanırsanız daha iyi olur çünkü yaratmak sadece ALLAHA mahsus olan bişeydir teşekkürler.
  5. H

Berk Grafik Çalışmalar

çok güzel olmuş emeğinize sağlık ben daha çok amatörüm İNŞALLAH bende bıgün sizin gibi güzel şeyler tasarlayabilirim SELAMLAR
  6. H

freehande yardıma ıhtıyacım var

merhabalar sitenize yeni dahil oldum bu meslektede çok yeniyim fazlasıyla yardıma ihtiyacım var verdiğiniz tüm bilgilerden istifade etmeye çalışıyorum umarım kısa zamanda bende yararlı şeyler üretip paylaşmaya başlarım selamlar
Yukarı Alt