Hüseyin ALPALTUN tarafından yazılan mesajlar

1. Hüseyin ALPALTUN

İmza ve WP Denemeleri

öncelikle sözde hata var bence.ayrıca tasarım adına bende pek bir şey görmedim.en üstteki tasarımlardaki nickler daha okunaklı olabilir. Kolay Gelsin.
  2. Hüseyin ALPALTUN

Yazılım Firması Logo

@Hümeyra Can bu logoyla biraz oynamak gerek diye düşünüyordum ama siz oynamışsınız bile elinize sağlık güzel olmuş. b3krkdk sizin logonuzda kullandığınız echo yazısının biraz daha kalınlaştırılmasını öneririm.Bu tür kalın yazılar insanlara marka hakkında psikolojik bir güven sağlıyor diye...
  3. Hüseyin ALPALTUN

Yetenek sınavımı yoksa YGS'mi daha önemli

@garip1596 bende bu yıl dershaneye gideceğim.geçen yıl puanım iyi olmasına rağmen istediğim bölümün puanını yakalayamadım.bu yıl biraz daha cırmalayacağım hakkımızda hayırlısı olsun ;)
  4. Hüseyin ALPALTUN

bayer deniz ürünleri logo

@Şener CANÖZ bu ilk paylaştığınız tasarımdan daha iyi duruyor :) elinize sağlık güzel çalışma
  5. Hüseyin ALPALTUN

Yetenek sınavımı yoksa YGS'mi daha önemli

bence YGS daha önemli. çünkü sadece çizime önem verirsen ve kaybedersen yetenek sınavını psikolojin pek iç açıcı olmaz. ama diğer şekilde ygs ye önem verirsen başka bölümlerde şansın olabilir.ama yinede karar senin.Hedefinde tutkulu ve kararlıysan gemileri yakacaksın ki vazgeçmeyesin. Kolay...
  6. Hüseyin ALPALTUN

kartvizit tasarımım

güzel olmuş elinize sağlık :)
  7. Hüseyin ALPALTUN

Gelin duvağı - Brushes

@Bulut Mashar sen duvak demişsin ama bu bildiğin çarşaf olmuş :) google dan çarşaf resimlerini arat daha yardımcı olur ;)
  8. Hüseyin ALPALTUN

Şu resimdeki efekti nasıl verebiliriz ?

efekt çok hoşuma gitti kullanmak lazım aslında :)
  9. Hüseyin ALPALTUN

dergi iç tasarımım ne kadar eder ?

@aspirin_00 arada olur böyle şeyler. benim bazen pc başında beynim duruyor :)
  10. Hüseyin ALPALTUN

dergi iç tasarımım ne kadar eder ?

52 sayfa dergi diyorsun ve 400 tl . şimdi 400 ü 52 ye bir böl sayfa başı ne kadar para alacaksın onu bi gör istersen şimdi ilk önce sayfa aşı ne kadar almak istiyorsun onu belirle ve 52 ile çarp ortaya çıkan sayı vermen gereken fiyattır. kolay gelsin
  11. Hüseyin ALPALTUN

Srkn Foto / Bursa Heykel De Bi Sokak Photoshop

güzel olmuş elinize sağlık , bu çalışmanın nasıl yapıldığının bir videosunu görmek isterdim öğrenmek için :)
  12. Hüseyin ALPALTUN

Ichogo's Zanpakuto (Deli Oğlanın Bankai'sini Denedik :P )

güzel bir çalışma çıkmış ortaya , elinize sağlık
  13. Hüseyin ALPALTUN

Doğa Temalı Çalışmam

koyu renkli yazı da bencede gölge iyi durmuyor. son 2 satırdaki insan ve yaşayamaz yazılarını farklı renk yapsaydınız nasıl olurdu acaba ? Kolay gelsin , iyi çalışmalar
  14. Hüseyin ALPALTUN

Candy Cane

Elinize sağlık Hakan bey siz bu işi biliyorsunuz :)
  15. Hüseyin ALPALTUN

Hümeyra Can Logo

Elinize sağlık logo güzel sunumunda güzel olması ayrı bir hava katmış tasarıma.
Yukarı Alt