idris gümüş tarafından yazılan mesajlar

1. idris gümüş

masa üstü için serbest çalışma

Merhaba Arkadaşlar masa üstü için yapmış olduğum serbest bir çalışma...
  2. idris gümüş

Grafikerler.org Logo

evet abi allah razı olsun öğreniyorum yavaş yavaş işte sayenizde.
  3. idris gümüş

Grafikerler.org Logo

merhaba sayın arkadaşlar buda benden bir logo
  4. idris gümüş

Uzun Bir süreden Sonra Merhaba Arkadaşlar Ben Geldim :)

Merhaba Arkadaşlar Uzun Bir Süre Yoktum Ve Geri Geldim Büyük Bir Hastalık Geçirip Kendime Geldikten Sonra Ki İlk Adresim Burası Oldu Eee Nasılsınız Bakalım :)) Buda Benim Bir Ara Yapmış Olduğum (Kişisel) Çalışmam... Seni Çok Özledim Grafikerler.org :)
  5. idris gümüş

grafikerler.org adına serbest çalışmalarım

Öncelikle sitemiz ve kendi adıma bu çalışmalar ve zahmetten dolayı teşekkür ederim. İlginiz için çok teşekkürler arkadaşlar :)
  6. idris gümüş

Bu Fontu Bulabilirmiyiz?

benim fontlara baktım sizin için o kadar da gözüm yoruldu hepsini tek tek yaz incele ama bulamadım. Kısacası ben de yok aga
  7. idris gümüş

photoshop sorunum

32 bit yapınca oldu :) ki artık CS - 55 değil de CS - 6 kurdum tıkır tıkır çalışıyor. Yardım için teşekkürler
  8. idris gümüş

Bu Fontu Bulabilirmiyiz?

Buradan indirebilirsiniz. http://www.dafont.com/diamante-fresko.font
  9. idris gümüş

Auto-Blend Layers Komutu bulamıyorum

oooo evet ya çok iyi oldu şimdi tam olarak anladım sizden önce de az önce yani başka bir video da izledim sizde bunu pekinleştirdiniz gecenin bu saatinden böyle ilgi göstermenizden dolayı çok teşekkür ederim eline sağlık... Görsel Günlere...
  10. idris gümüş

Auto-Blend Layers Komutu bulamıyorum

Peki üstadlarım bu Auto-Blend Layers Komutu ne işe yarar tam olarak acaba ?
  11. idris gümüş

photoshop sorunum

arkadaşlar ben 64bit kullanıyorum ve ps bu sorunu veriyor yardımcı olabilir misiniz. Teşekkürler. resim 1 resim 2
  12. idris gümüş

grafikerler.org adına serbest çalışmalarım

Uzun bir aradan sonra merhaba Grafikerler ailesi nasılsınız :) Ben geldim... Burası da benim memleketim Mardin :)
  13. idris gümüş

Bu Fontun Adını Bilen Var mı Arkadaşlar...

Teşekkürler Ahmet bey ancak verdiğiniz siteden indirdim iki linkten fakat anlamadığım bir sebebten dolayı yükleyemedim ama isim olarak başka bir font sitesinden arattım buldum tekrar çok teşekkürler...
  14. idris gümüş

Arkadaşlar mesajım hala günceldir.
  15. idris gümüş

Bu Demyol Yazan Fontun Adını Bilen Var mı Arkadaşlar... Teşekkürler şimdiden...
Yukarı Alt