iecismail tarafından yazılan mesajlar

1. I

Virtual tuning - vw passat tsi - photoshop cs5 (video)

Merhaba Arkadaşlar, Photoshopta genelde zevke bir şeyler yaparım. Videolara almaya karar verdim. Sürekli olarak paylaşımlar yapmaya devam edeceğim. Boş zamanlarım oldukça sizlere paylaşım yapacağım. Bu seferde modifiye işine gireyim dedim :) Passatı Modifiye etmeye çalıştık. umarım sizlerde...
  2. I

Photoshopta yazı yazma efektleri (videolu anlatım)

Merhaba Arkadaşlar, Yepyeni bir video ile yine karşınızdayım. Videoda tamamen Photoshopta yazı nasıl yazılır ve yazıya verilebilecek özellikleri anlattım. Çok basit bir video gibi gözüksede, Photoshopa yeni başladığım yıllarda, böyle bir video olmasını çok isterdim. Gerçekten bunları öğrenmek...
  3. I

Photoshop'ta iki resmi yan yana getirmek, resim birleştirmek.. videolu anlatım!..

Günümüzde bir çok arkadaş kız arkadaşıyla resimlerini birleştirmek istiyorlar. Lakin böyle kolay bir şeyi yapamıyorlar. İşte bende böyle kolay ve basit konular hakkında kanalımda hazırladığım videolardan birisini yayınlamak istedim. Umarım beğenirsiniz.. Youtube Kanal Link...
  4. I

Virtual Tuning - VW Passat TSI (Video)

Merhaba Arkadaşlar, Photoshopta genelde zevke bir şeyler yaparım. Videolara almaya karar verdim. Sürekli olarak paylaşımlar yapmaya devam edeceğim. Boş zamanlarım oldukça sizlere paylaşım yapacağım. Bu seferde modifiye işine gireyim dedim :) Passatı Modifiye etmeye çalıştık. umarım sizlerde...
  5. I

Photoshopta Yazı Yazma Efektleri (Videolu Anlatım)

Merhaba Arkadaşlar, Yepyeni bir video ile yine karşınızdayım. Videoda tamamen Photoshopta yazı nasıl yazılır ve yazıya verilebilecek özellikleri anlattım. Çok basit bir video gibi gözüksede, Photoshopa yeni başladığım yıllarda, böyle bir video olmasını çok isterdim. Gerçekten bunları öğrenmek...
  6. I

Photoshopta Resmin Rengini Değiştirmek (Videolu Anlatım)

Merhaba Arkadaşlar, Çok basit bir konu oldu ama bir kaç yerde denk geldim, Bir çok insan resmin rengini değiştirmek veya siyah beyaz yapmak konusunda bir araştırma içerisine giriyorlar. Bu yüzden bende bu kısa videoyu çekmeye karar verdim. Bizzat kendi videomdur umarım işinize yarar. Şimdiden...
  7. I

Photoshop Göz Rengi Değiştirmek (Videolu Anlatım)

Tamamen kendime ait bir anlatımdır. Bu tarz videoları sizler için sürekli paylaşacağım. Umarım sizlerinde yararına olacaktır. Eğer kanalımı takip ederseniz, sürekli olarak Photoshop hakkında videolarımı takip edebilirsiniz. İzlediğiniz için teşekkürler ederim...
  8. I

Photoshop'ta Ateşli - Alevli Yazı Yazmak(Videolu Anlatım)

Link: http://www.youtube.com/watch?v=Cu54hDV6njw
  9. I

Photoshop'ta Arka Plan Resmi Değiştirmek - Temizlemek (Videolu Anlatım)

Link: https://www.youtube.com/watch?v=d94UOylg9Q0
  10. I

Photoshop'ta Saç Rengi Değiştirmek (Videolu Anlatım)

Photoshop'ta Saç Rengi Değiştirmek (Videolu Anlatım) Link: https://www.youtube.com/watch?v=frGDOhTG0ys
Yukarı Alt