iklim tarafından yazılan mesajlar

1. iklim

İpini koparan siyasetçi olmuş

ah ne acı , sanırım o yüzden gidilecek yeri bulamıyoruz ...
  2. iklim

Atatürk Fotoğrafları.

çok güzeller :) paylaşım için teşekür ederim
  3. iklim

günün sözü...

hayatı ciddiye almak ondan birşeyler için sürekli bir beklenti içerisinde olmak ise kendimize neden mutsuzuz sorusunu sormamıza gerek yok... ne kadar az beklenti içerisinde olursak o kadar çok şey için çalışıyoruz ben beklemektense almaya gitmeyi tercih edrim :)
  4. iklim

İpini koparan siyasetçi olmuş

öyle diyorsunuz ama görüyoruz ki koyunun olmadığı yerde keçi baş kesilmiş
  5. iklim

Türk fotoğrafçıya ‘Sony Dünya Fotoğraf Ödülü’

çok güzel bir fotoğraf .tebrik ediyorum hem fotoğrafı hemde ödülü için :)
  6. iklim

GünaydınLar HoşçakaLLar

mrb grafikerler.org ailesi ben iklim. herkesin gününün aydın geçmesini diliyorum. :)
  7. iklim

Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma 2010 (The Twilight Saga: Eclipse)

@Fulyam bende öyle olduğunu düşünüyorum bu tür kitaplar için sana bir şey katmıyor ama okurken zevkli vakit geçirmeni sağlıyor bence kılasiklerle karşılştırıl ise onlar sebze ve meyvelr bunlar ise fastfood. eh arada bir karın ağrısı yapmaları da normal değil mi fulya.;)
  8. iklim

Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma 2010 (The Twilight Saga: Eclipse)

ben filminden çok kitaplarının okunması tafaftarıyım film güzeldi ama kitabını okurken sizin zihninizde canlandırdıklarınızla boy ölçüşemiyor
  9. iklim

T-Shirt Denemesi

karanlığa sitem edeceğimize bir mum da biz yakalım... çok güzel bir çalışma duyarlılığınız için teşekür ederim
  10. iklim

sitemize nasıl ulaştınız ?

desen çalışmaları ararken buldum .emeği geçenlenlere teşekkür ediyorum çok beğendim:)
  11. iklim

günün sözü..

çok doğru bir söz ama bilemiyorum kaçmız sahip olamadıklarımız için çalışırken sahip olduklarımıza şükrediyoruz.umarım hiçbirimiz öyle bir zengin olmayız
Yukarı Alt