Imperatore tarafından yazılan mesajlar

1. Imperatore

web tasarımı

Web arayüzünü ve Görselleri fireworks'ta değil de Potoshop'ta hazırlasan daha kaliteli souçlar elde edersin diye düşünüyorum, sonuçta Fireworks: Photoshop ile Illustrator'un harmanlanmış hali ama pek başarılı bir program değil (özellikle kaliteli görseller tasarlama hususunda ). Bu yüzden...
  2. Imperatore

Audi R8 Vektör Çalışmam ( Program : Adobe Illustrator CS3 )

Araba ve Motor Tutkunuyum denilebilir :)
  3. Imperatore

16.hazar şiir akşamları afiş çalışmam

Güzel çalışma tebrik ederim..
  4. Imperatore

Kapak çalişmam

RGB - CMYK ile alakası oldugunu sanmıyorum, benim yüklediğim resimlerimden biri CMYK idi çünkü ve yüklendi. Boyut veya dosya formatı ile ilgili bir sorun olması muhtemel diye düşünüyorum. Dosyan kaç MB? ve dosya formatın ( JPEG, PNG, GIF, BMP vs.) hangisi?
  5. Imperatore

Araba Dergisi kapak çalışmam (Program: Adobe Photoshop CS2)

Program: Adobe Photoshop CS2 Dergi kapağı çalışmam '';Çalışma içindeki dergi adı, internet sitesi vs. tamamen hayalgücü ürünüdür :)''
  6. Imperatore

Logo: Giamond Saat .. (Program: Adobe Illustrator CS3)

Program: Adobe Illustrator CS3 Vektörel Tasarım Marka ismi ve Logo tamamen hayalgücü ürünüdür :) ''Life is learning, everytime, every minute'' ''Hayat öğrenmektir, her zaman, her dakika''
  7. Imperatore

Aston Martin Vektör & Vexel (Program: Adobe Illustrator & Photoshop CS2)

Aston Martin Program: Adobe Illustrator CS2 Tools : Gmesh Vektörel Çizimim Bu da Vektörel Çizim'in Gerçek ile Bütünleşmesi :D ____________________________________ ''Life is learning, everytime, every minute'' ''Hayat öğrenmektir, her zaman, her dakika''
  8. Imperatore

STILOFS ofis mobilyaları

Öncelikle Güzel çalışma ellerine sağlık, Bir iki tane gözüme çarpan nokta var müsaadenle onları paylaşmak istiyorum :) 1-Görüntüler bana sanki biraz pixel'i yada doygunluğu düşük gibi geldi. (yada burda öyle görünüyor) Eğer Photoshop'ta yaptıysan, Curve veya Contrast gibi araçlarla bu sorunu...
  9. Imperatore

Ford Mustang GTI 2008, Vektör Çizimim (Program: Adobe Illustrator CS3)

Arkadaşlar Koyu Renkli Hood denedim ama arabanın tüm görsellerinin yanında ''ben burdayım simsiyahım!'' diye bağırıyor :) o yüzden daha açık bir renk ve daha metalik bir görüntü + pattern ile Hood (yani motor kaputunu) düzeltmeye çalıştım ... eğer yine olmamış derseniz simsiyah hood'lu olanı...
  10. Imperatore

Evet, dün gece saat 03:30'a kadar bu vektör'ü bitirmeye çalıştım ama uyku öyle bir bastırdı ki, göze çarpan hataları bile bilerek görmezden gelmek zorunda kaldım :D sol tekerlekteki sorunu hatırlattığın için gerçekten teşekkürler Eminecik unutmuşum çünkü onu :), dikkatli baktım sadece perspektif...
  11. Imperatore

Program : Adobe Illustrator CS3 Tools : Gmesh & Gradient
  12. Imperatore

Girl Draw - İlk Portre Vektör Çizim Çalışmam ( Program: Adobe Illustrator CS3 )

Evet Programın zaten CS3 versiyonu için gereksinim duyduğu minimum RAM 1GB. Bende 3GB ile dahi 17567 Point programın biraz zorlanmasına sebep oldu. Güzel yorumunuz için teşekkürler ... ''Life is learning, everytime, every minute'' ''Hayat öğrenmektir, her zaman, her dakika''
  13. Imperatore

Ford Mustang GTI 2008, Vektör Çizimim (Program: Adobe Illustrator CS3)

evet, Hood, yani ( Motor Kaputu ) konusunda söylediğiniz doğru, arabanın diğer parlaklık ve rengine göre sönük ve mat kalıyor, Ben de bunu düşündüm değiştireyim mi diye, Ama orijinal Mustang GTI'ların tümü standart bu renkte oldugu için bozmak istemedim, ama siz söylediniz diye hem şu anki...
  14. Imperatore

yaralı yüz ifadesi oluşturma için yardım

Hangi programda ?
  15. Imperatore

hyundai tuning sahar03

Her yaptıgın calisma seni biraz daha ileriye götürecektir. Bu da basarılı bir calısma elbette ve daha iyi olması dileğiyle, basarılarının devamını dilerim...
Yukarı Alt