İnşirah tarafından yazılan mesajlar

1. İnşirah

Kılavuz Çizgileri

Arkadaşlar nasıl olduğunu bir türlü anlamadım ama kılavuz çizgilerini hareket ettiremiyorum.Şimdiden teşekkürler...
  2. İnşirah

Font istek

Arkadaşlar alttaki resimde bulunan font elinde bulunan ya da hangi font olduğunu bilen varsa paylaşabilir mi?Şimdiden teşekkür ederim. Not : Benzeri de olabilir...
  3. İnşirah

Paragraf Stilleri ?

Teşekkür ederim Yaşar Bey.
  4. İnşirah

Paragraf Stilleri ?

Merhaba arkadaşlar.Illustrator'e yeni başladım.Paragraf seçeneklerini toolbar'da bulamadım.Sekmeleri yazabilir misiniz?Ayrıca Corel'de ki Trim özellikleri Illustrator'de ne sekilde uygulanabiliyor?Ve son olarak Illustrator'de nesne hizalaması nasıl yapılıyor, demek istediğim bir nesneyi...
  5. İnşirah

Logo tasarımı hakkında yardım istiyorum

Resim yok kardeşim.Paylaşırsan yardımcı olabiliriz inş.
  6. İnşirah

Font istek

Arkadaşlar ben alttaki resimde görülen fontları arıyorum.Elinde olan varsa paylaşması çok hoş olur.
  7. İnşirah

İp Çizimi ?

Merhaba arkadaşlar sayenizde Corel Draw'da çok şey öğrendim ilk önce bunu belirteyim hepinize teşekkür ederim.Şuan bir proje üzerinde çalışıyorum bana ip desene lazım nasıl oluşturacağıma dair bir fikrim yok.İstediğim şey tam olarak şöyle ; Üst menüdekinin tamı tamına aynısı...Bunu nasıl...
  8. İnşirah

3D Zar Yapımı

Arkadaşlar hazırladığınız dersler için teşekkür ederim.Yalnız ikinci adımda extrude depth değerini kaç pt verdiniz bir türlü tutturamadım.
Yukarı Alt