ismail koc tarafından yazılan mesajlar

1. ismail koc

Aile Vektörleri

dosya silinmiş sanırım. tekrar yükleyebilir misiniz? teşekkürler...
  2. ismail koc

dekorasyon firması logo çalışması

sade ve güzel. iyi bir çalışma olmuş bence elinize sağlık
  3. ismail koc

Han Yapı Logo Çalışması

hasan bey merhabalar. burada bir hemşehrimin değerli çalışmalarını görmek güzel bir duygu. bende bir bolulu olarak çalışmalarını çok beğendim ve başarılı buldum. asıl mesleğim öğretmenlik şimdi van dayım ama tasarım işini öğretmenlikten daha çok seviyorum. sizinle irtibat halinde olmaktan...
  4. ismail koc

coreldraw yada photoshop kullanan freelance acil

8 yıldır tasarım ve uygulama işindeyim. artık homeoffice olarak evde çalışmaktayım. görüşelim. ismailkoc87@hotmail.com 0506 524 34 22
  5. ismail koc

Photoshop'ta TİFF uzantılı resimi farklı Layer'lara Bölmek ?

arkadaşlar photoshopda tek layerlı bir tiff resmi ayrı ayrı layerlara ayırmak mümkünmüdür acaba. yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler...
  6. ismail koc

Bolu'daki logo çılgınlığı :)

@danisman :):):) hocam haklısınız bende size katılıyorum. insanı bu işlerden soğutuyorlar. bende bir bolu'lu olarak bu logodan nefret ediyorum ama bizim buralarda şöyle bir söz var burası bolu herşey olu. inşallah çağımıza uygun bi logo bulurlar ne diyim ki artık.
  7. ismail koc

Cam, Metal görüntülü yazılar

bak bu derse bakmamıştım teşekkürler iyi olmuş
  8. ismail koc

Alfapet Logo Çalışmam 2 Adet | Sedat Gül

bencede 2 daha güzel duruyor
  9. ismail koc

Kapadokya Tur Afişi | Sedat Gül

sedat bey çalışmalarınız her zamanki gibi mükemmel. size bir sorum olacak bu yırtılma efektini ders olarakta anlatmanız mümkünmü acaba. böyle bir ders çok faydalı olacaktır. çalışmalarınızda başarılar dilerim.
  10. ismail koc

abant sigorta logo + kurumsal kimlik

yorumlar için teşekkür ederim bunlar şuanda kullanıma başlandı. iyi günler herkese...
  11. ismail koc

abant sigorta logo + kurumsal kimlik

abant sigorta bu firma yapı kredi sigorta ile ortak olan bir firmadır. yapıkredinin boynuzlarını anımsatması için bu tarz bir şekil kullandım. sizce nasıl olmuş. değerli yorumlarınızı esirgemeyin lütfen...
  12. ismail koc

Pastel Turizm Logo Çalışması - Yorum yapar mısınız?

düşüncen çok güzel, uygulamada da yorumları dikkate alırsan düşüncenin yanında uygulamanda güzel olur.. kolay gelsin..
  13. ismail koc

doğu marmara kalkınma ajansı ve devlet planlama teşkilatının (dpt) logoları

doğu marmara kalkınma ajansı ve devlet planlama teşkilatının (dpt) logoları lazım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler...
  14. ismail koc

çimen web tasarım logo çalışması

herzamanki gibi yine döktürmüşsünüz hasan bey. harika...
  15. ismail koc

Smartlight Kurumsal Kimlik Calismam

iyi denebilecek kadar iyi, eline sağlık
Yukarı Alt