isvicreli1 tarafından yazılan mesajlar

1. I

Redsail rs720c plotter...

Merhaba, Redsail rs720c plotter kullaniyorum. Hassas kesim/basinc ayarini nereden yapabilirim ? (kucuk ebatli yazilarda bozulmalar var) 5mm boyundaki yazilarda cok kotu kesiyor. Faydali cevaplar verebilecek arkadaslara tesekkurler...
  2. I

Redsail rs720c plotter

Merhaba, Redsail rs720c plotter kullaniyorum. Hassas kesim/basinc ayarini nereden yapabilirim ? (kucuk ebatli yazilarda bozulmalar var) 5mm boyundaki yazilarda cok kotu kesiyor. Faydali cevaplar verebilecek arkadaslara tesekkurler...
  3. I

Redsail rs720c plotter

4. I

Cift folyo kesimi !!!

@Kemal Aksekioğlu Amacim kalin folyo kesmek
  5. I

Cift folyo kesimi !!!

Merhaba arkadaslar, Ust uste yapistirilan 2 folyoyu plotterde kesebilir miyiz ? Bu konuda tecrubesi olan arkadaslar yardimci olabilirse sevinirim. Makine markasi: Redsail Bitcut720
  6. I

Corel'de JPEG Sorunu

@Erkal ÇOŞKUN kaliteli bir baski icin. caresi nedir ?
  7. I

Corel'de JPEG Sorunu

@Erkal ÇOŞKUN Export yaparken 1200 dpi di.
  8. I

Corel'de JPEG Sorunu

Merhaba arkadaslar, Corel'deki bir calismayi JPEG'e cevirince DPI deger kaybediyor. (Control+E) JPEG Rezolusyon(DPI) degerini kaybetmemek icin bir tavsiyeniz var midir ? Tesekkur ederim simdiden...
  9. I

Kartvizitlere hologram ile logo yapan matbaa ariyorum

@cagataykesdel Bunlar hologram degil kardes. Izledim. Her parlak seyi hologram mi saniyorsun ?
  10. I

Plotter bicagi neden...

Merhaba arkadaslar ! Genis aciklama bekledigim bir sorum var. Roland plotter bicagi uzerinden sorayim. Plotter bicaklari uzerindeki açi (45°,60° vs) nedendir ? Tam olarak hangi tarz calismalarda, hangi dereceli kesim bicagi kullanilmalidir ? Kesimlerde herhangi bir bicagin kullanilmasinin...
  11. I

@isvicreli1 kimse yok mu????
  12. I

Hologram Baski

@merteral selam kartvizit baskida yapabiliyor muyuz ?
  13. I

Merhaba Elimde musterilerin yogun bir sekilde talep ettigi bir teklif var. Kartvizitlere hologram olarak mesela logoyu basabilir miyiz? Yapan matbaa veya atölye varsa lutfen yazin. PM olarakta yazabilirsiniz.
  14. I

Her turlu FONT yapilir

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting Sinirsiz olarak her istenildigi gibi font yapilir. Ayrica bu fontlar butun makinelerle uyumludur. Birkac ornek koydum. Kemal Ataturk'un kendi elyazisiyla bir textde yazabilirsiniz mesela A'dan Z'ye olacak tabiki... (Ilgilenenler...
  15. I

Corel'de silinen calismayi kurtarmak !!!

Merhaba Bugun Corel x6 ile saatlerce desen calismasi yapiyordum. Aniden Corel kapandi. Ve yaptigim calismayi bulamadim. Bu konuda yardimci olacak arkadaslara ihtiyacim var. B.sayari yeniden baslat yapmama ragmen Corel calismayi kaldigi yerden vermedi ve halen bulamiyorum. Bilgisi olanlarin...
Yukarı Alt