Jerolin tarafından yazılan mesajlar

1. Jerolin

Web Arayüzü Çalışmam

Menüdeki fontları tüm sitede kullanman daha hoş bir görüntü elde etmeni sağlayacaktır diye düşünüyorum onun dışında eğer üretimse gayet hoş olmuş
  2. Jerolin

web arayüz için hangi vektör program?

fireworks öğrenmek daha mantıklı ama photoshopu zaten bilmek zorundasın bu işte... Photoshop bu işin temellerinden biridir olmazsa olmazdır fireworks ise web arayüz tasarımları için üretilmiştir zaten
  3. Jerolin

Otel Site Arayüz Çalışmam

Arkadaşım ben çok beğendim tasarım ayrıca koda dökülürkende zorluk çıkartmayacak bir tasarım olmuş ben genelde psd to css yaptığım işlerde buna dikkat ederim bazıları beni gerçekten çok uğraştırıyor dolayısıyla bu anlamda güzel bi çalışma olmuş...
  4. Jerolin

Bilen bilmeyen herkes bu işte... (yardımcıların ve stajyerlerin sıkıntıları)

Ben web tasarımcıyım hemen hemen aynı sorunlar bu meslekte de var grafikerlerinde anlattığınız şekilde maruz kaldıkları sorunlara bizzat şahit oldum.
  5. Jerolin

ie8 ve ie9 javascript sorunu

adresi yazın veya demo yükleyin arkadaşlar haklı
  6. Jerolin

Hukuk Bürosu Logo Çalışması

İdeal ve Şık...
  7. Jerolin

Psd to Css

Arayüzün ekran görüntüsünü pm alabilirmiyim ?
  8. Jerolin

Özgeçmiş Çalışması 2

Ben çok beğendim, özellikle portfolyo kısmı çok sevimli olmuş emeğinize sağlık :)
  9. Jerolin

...Bıdı Bıdı...

@İsmail ÇOBAN Teşekkürler Hoşbulduk :)
  10. Jerolin

...Bıdı Bıdı...

Herkese Günaydın, merhabalar :)
  11. Jerolin

Freelancer Web Tasarım Uzmanı Genel İlanı

Merhaba PSd to Css /Html konusunda yardımcı olmak isterim ayrıca web arayüz konusunda bilgiliyim. İletişime geçmek isterseniz mailinizi bekliyorum..
  12. Jerolin

Dreamweaver'ı severim ama bu tablolar beni deli ediyor!

Div lerle daha rahat ve sağlam olucaktır.
Yukarı Alt