K®aL.HaKaN tarafından yazılan mesajlar

1. K®aL.HaKaN

Saç Dekupe Yardım

@t-ozturk Arkadaşın bu yorumuna katılıyorum; benim sık kullandığım bir yöntem. Alttaki linkte orjinal sitesinden dersi izleyebilrisiniz. http://tv.adobe.com/watch/visual-design-cs5/new-in-photoshop-cs5-cutout-and-refine-edge
  2. K®aL.HaKaN

Küresel Isınma-2 - btlylmz

Güzel bir consept ve slogan olmuş.doğrusu tasarım benide ısıttı eliene sağlık.
  3. K®aL.HaKaN

Eğitim Şart \ Serkan Altınörs

Concept fikri ve yazılanlar afişe uygun... Ancak siyah beyaz olan kardeki resim dpi si daha kaliteli seçilebilirdi,tam ekranda baktığımızda tırklanmalar var resim çevresinde. Ps de refine edge olayı ile hata en aza indirelebilirdi diye düşünüyorum. Başarılar.
  4. K®aL.HaKaN

Blue Wind / K®aL.HaKaN / Afiş 2

Renkli çalışmaları devamlı sevmişimdir. Bir türlü sadeliği koruyamıyorum :allalla:
  5. K®aL.HaKaN

blue wind 2 | hasan güner

Hasan Hocam güzel iş çıkarmışsın,hayırlı ramazanlar...
  6. K®aL.HaKaN

Blue Wind / K®aL.HaKaN / Afiş 1

Teşekkürler Hasan bey görüşleriniz için...Bir başka afiş çalışmamda bu hataları göz önünde bulunduracam.
  7. K®aL.HaKaN

D&P Burjum * Sinem SÖNMEZ

Her 2 resminde Consept çalışmasını begendim. Hata olarak gözüme ilk çarpan gelin kesimin de çok hatalar var. sanırım Pen Tools aracını kullandınız. Ve çok keskin kesmişisniz. diğer arkadaşlarında bahsetmiş olduğu hataları göz öününde tutarsanız güzel olacağına eminim.
  8. K®aL.HaKaN

dP burjum

Gelin kesiminde sanırım Refine Edge yönetemi kullanmışsınız. Bunun için Contrat değerini biraz fazla vermişsiniz.
  9. K®aL.HaKaN

d&p / burjum / Afiş Çalıması 2

@alphesibia Yorumlarınız ve önerileriniz için teşekkürler düzelmiş halini yayımlıyorum.
  10. K®aL.HaKaN

D&P / Fairytale

Bu çalışmada Gelini ön planda tutup diğer bayanlara filter>Box Blur uygulaması yapılabilirdi. Çalışma olarak güzel begendim.
  11. K®aL.HaKaN

d&p / burjum / Afiş Çalıması 2

Diğer çalışmamda ki arkadaşların söylemiş oldukları hataları göz önünde tutarak böyle bir çalışma ortaya çıkardım.
  12. K®aL.HaKaN

d&p / burjum / Afiş Çalıması

burdaki diğer arkadaşların çalışmalarına bakarak benim çalışmamım dereceye gireceğini sanmıyorum. Bu forumda ilk konum ve photoshop yeniyim henüz. Sadece alt yapım iyi oldugunu düşünüyorum.
  13. K®aL.HaKaN

d&p / burjum / Afiş Çalıması

Arkadaşlar aslında bu çalışmamda değerli arkadaşların yorumlarını almak için sunuyorum.
  14. K®aL.HaKaN

Mrb & Hayırlı kandiller

Slm arkadaşlar ben Hakan; Bu aralar kendime fobi olarak adobe programlarını kullanmayı ve geliştirmeyi düşündüm. Bunun içinde kalitesi tartışılmaz olan bu siteye üye olarak karar verdim. Allt yapım oldukça iyidir; hem sizlerin bilgilerinizle ve de benim bilmiş olduğum nacizhane fikirlerimle...
Yukarı Alt