KadirCe tarafından yazılan mesajlar

1. KadirCe

Lcd mi yoksa Flat Monitör Mü?

Ustaların yazdıklarını okuyup anlamaya çalışırken resmen ping-pong maçı izler gibi oluyo şuurum.. Çaylak ve dahi junior grafiker adayı modunda olduğumdan olsa gerek LCD veya CRT monitör çok fazla farketmiyor. ( Grafik çalışma vs anlamında) Ama iştigal-i harbi durumlarında (kod veya translation...
  2. KadirCe

Forum Üyelerimiz Hangi Şehir'den !

Eskişehir.. Biraz da İzmir var.. Nasıl oluyor? Göçmen kuş modu gibi oluyor.. Arasıra,bazı bazı, genellikle ve hatta sık sık bile olabiliyor.. Başkaca "hemşo" yok galiba.. Tek kişilik dev kadroya takviye aranıyor durumları..
  3. KadirCe

Sizce en iyi komedyen hangisi?

"En iyi" kavramı lastik gibi bir kavram zaten. İnsanın aklına hemen "neye göre en iyi?" sorusu da geliyor ki bi yerden sonra buna cevap aramak boşam benzin yakmaktan öte gitmiyor :) Ama illa ki birini seçmek gerekiyorsa Cem Yılmaz bana göre birinci.. O da burun farkıyla ;) Günaydınlar herkese...
  4. KadirCe

coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

Tek kelimeyle en içten "teşekkürler"
  5. KadirCe

coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

Merhaba ; Kısa ve maalesef acil bir sorum var : Corel Draw da çalışılmış bir sayfanın CMYK çıktılarını ayrı ayrı almam gerekiyor. (zannedersem 4 ayrı katman,4 ayrı aydınger çıktısı olacakmış) Ama halledemedim.. Bu soruyu cevaplayacak arkadaşlara en içteninden bir teşekkür borcum olsun. Yaklaşık...
  6. KadirCe

Birbirinden Güzel corel clipart ları (parti 1)

Yeni bir üyeyim, birçoğunuz gibi profesyonelce uğraşmıyorum Corel ile. Ama sitedeki genel paylaşımların çoğu gibi clipartların eklenmesi bile teşekkürü fazladan hakeden şeyler. Sağolun arkadaşlar..
Yukarı Alt