kalevra21 tarafından yazılan mesajlar

1. K

Makine Tavsiye - Kuşe Kağıt

Arkadaşlar iyi günler. aylık min 60 000 adet a3 kuşe kağıt baskısı yapabileceğim, kaliteli ve uygun fiyatlı bir makine tavsiyeniz var mı acaba ?
  2. K

3d dünya vektörel. yardım !!!!

kimsede yok mu arkadaşlar ???
  3. K

3d dünya vektörel. yardım !!!!

arkadaşlar iyi günler eklediğim 3d dünya resminin vektöreli var mı acaba elinizde ?? paylaşmanız mümkün mü acaba ???
  4. K

vektörel 1 dolar.. yardım lütfen ???

teşekkürler kardeş. promosyon amaçlı bi firmanın ismini yazacam üstüne onun için baskıda kaliteli çıkmasını istiyorum vektör bunun için olmadı zaten yüksek kalite resim deneyecem.
  5. K

kardeş çok teşekkürler bende de var bu fakat arkalı önlü lazım bana internette aradım bulamadım,, elinde olan varsa yükleyebilir mi acaba ???
  6. K

arkadaşlar yardım edecek yok mu ???
  7. K

arkadaşlar vektörel halde 1 dolar indirebileceğim bi link var mı yardımcı olur musunuz ? mümkünse corel draw formatı olabilirse sevinirim ???
  8. K

Vektörel Sonbahar...

teşekkürler.
  9. K

yapı ve inşaat fotoğrafları 45 HQ jpeg

kardeş linki yenilermisin silinmiş dosya.
  10. K

MS Yapı Denetim Önerileriniz ???

Arkadaşlar mrb. Logo ve kartvizit için tavsiyelerinizi bekliyorum. Logoyuda ben tasarladım logo ve kartvizit için tavsiyelerinizi ayrı ayrı bildirirseniz sevinirim.
  11. K

Bu logoyu illistrator de nasil yapabilirim bana yardimci olursaniz sevinirim.....

illustratoru bilmem ama corelde o y harfini yapmak oldukça kolay kardeş. direk üzerinden nokta nokta çizerekte yapabilirsin.
Yukarı Alt