kanakan tarafından yazılan mesajlar

1. kanakan

Öztürk peyzaj

Renk uyumunda sıkıntı var. Özellikle "Ö" harfinde ki noktalar -bence- renk olarak olmamış. Biraz değişiklikle iyi bir şeyler çıkar bence. Ellerine sağlık.Kolay gelsin.
  2. kanakan

Sigortacı logo

Değerli yorumlarınız için teşekkürler. G harfini kesmeyi ben de düşündüm ancak bir çizgi ile kesersem haç gibi bir şekil alır ve itici olur diye değerlendirdim. Silmek anlamında derseniz de onuda denedim ama çok güzel durmadı. Ya da ben güzel bir şey çıkaramadım....
  3. kanakan

Sigortacı logo

Photoshop da hazırladığım bir logo. Değerli Yorumlarınızı bekliyorum. Biraz düzenleme ihtiyacı var. Özellikle hizalama konusunda ancak tamamen bitirmeden yorum almak isteedim.
  4. kanakan

Kitaplı salon

Uzun zamandır siteye çalışma eklemiyordum. Tekrar başlayalım...
  5. kanakan

Sci Fi Arac

Yaptığım çalışmalara hiç yorum gelmemiş ama ben yine de paylaşmaya devam edeyim. Digital Tutors'un bir dersinin uygulamasıdır. 3d max 2010 kullandım....
  6. kanakan

Eşit Parçalara Bölme

Yaptığınız objeyi yüklerseniz inceleyerek yardımcı olmaya çalışırım...
  7. kanakan

Eşit Parçalara Bölme

Bir yumurta yaptığınızda -ki anladığım kadarıyla 3d max den anlamıyorsunuz- sanırım bir küre şeklinden faydalanmak isteyeceksiniz.Bir küre çizdiğinizde polygon yani yüzey sayısını parçalayacağınız sayı kadar tutarsanız ve polygonları seçip inset by polygon ve detach yaparsanız istediğiniz...
  8. kanakan

Yine Yeniden

Eski bir çalışmamı tekrar düzenleyerek yeniledim.. Uploaded with ImageShack.us
  9. kanakan

Otel Odası

3d max 2010 vray render ve PS
  10. kanakan

Sayfa Yapısı Yardım

Tarafımdan silinmiştir....
  11. kanakan

After effect element 3d

Bu sitede link paylaşmak serbet mi bilmiyorm ancak ........'da hem link olarak hem de torrent olarak bulabilirsin... Uyarı üzerine düzenlendi....
  12. kanakan

Mock-up Kullanımı - Video Anlatım

http://rapidshare.com/files/3955522846/Miche%203D%20Logo%20Mockup2%20A.rar Umarım link ölmez....
  13. kanakan

Mock-up Kullanımı - Video Anlatım

Emeğinize sağlık.Ben de geçtiğimiz günler içinde böyle bir Mock-up indirerek kullandım.Ancak resmi internete yüklediğimde mock-up 'ı dizayn eden arkadaşın ismi altında çıkıyor.Yani hazırlayan arkadaş çok akıllıca ve başarılı bir iş çıkarmış.Bunu nasıl silebilirim?
  14. kanakan

Zindan Bar Afiş

Orda Yıl olmuş 2013 diyor ve hala damsız girilmez diye bir ibare var.İnanamıyorum. :) Elinize sağlık çok güzel....
  15. kanakan

Nasıl yapabilirim? Yardım pls

Kusura bakma yardımcı olacak bir yorum değil ama pls nedir arkadaş "Lütfen" varken'....
Yukarı Alt