karakus57 tarafından yazılan mesajlar

1. K

Satılık HP 5500PS

selam fiyat nedir acaba
  2. K

içmekan dijital baskı da çalısacak photoshop bilen arkadas .ist*bahçelievler

selam istanbul bahçelievlerde yeni kurulan firmamıza içmekan. kanvas üzerine dijital baskı işinde çalısacak grafiker veya photoshop bilen arkadaslar aranmaktadır.ilgilenenlerin iletişim bilgilerini ve cv lerini ugurkarakus57@hotmail.com adresine mail atmaları rica olunur.
  3. K

içmekan dijital baskı da çalısacak photoshop bilen arkadas .ist*bahçelievler

selam istanbul bahçelievlerde yeni kurulan firmamıza içmekan. kanvas üzerine dijital baskı işinde çalısacak photoshop bilen arkadaslar aranmaktadır.ilgilenenlerin iletişim bilgilerini ve cv lerini ugurkarakus57@hotmail.com adresine mail atmaları rica olunur.
  4. K

Yardımcı Grafiker - İstanbul avrupa

slm.iç mekan baskı makinası hp 5500 de canvas bezine tablo baskı işi ile uğrasıyorumbahçelievlerde .çalışırmısınız
  5. K

Yetiştirilmek Üzere Yardımcı Grafiker/İstanbul

iç mekan canvas bezine baskı işinde çalısırmısınız.
  6. K

Grafiik Tasarımcıyım İş Arıyorum - İstanbul Avr.

slm.iç mekan canvas bezi üzerine baskı işinde bilginiz varmı.çalışmak istermisiniz.iş yeri bahçelievler.siz nerede ikamet ediyorsunuz
  7. K

Grafiker olarak iş arıyorum

yazım hatası için kusura bakama.CENGİZ bey demek istemiştim...:),
  8. K

Grafiker olarak iş arıyorum

slm.gengiz bende bahçelievlerdeyim hp 5500 içmekan baskı makinasında tablo baskı işi ile uğraşıyorum.ilanınız hala geçerli ise görüşelim.selamlar.mesaj atabilir yada bana 0532 693 83 57 numaradan arayabilirsiniz
Yukarı Alt