karakutu tarafından yazılan mesajlar

1. karakutu

Freelance Dekupe ve Rötuş Yapacak Grafiker Arıyoruz

merhaba, ilanınız ile ilgileniyorum ve e-posta tarafınıza gönderilmiştir.
  2. karakutu

Freelance Fotoğraf Manipülasyon

Merhaba, Tarza uygun, marjinal (retro,vintage v.d.) tonlarda özgün manipülasyon taleplerinizi itina ile hazırlamaktayız. Konsept çalışmalar, fotoğraf yenileme, panaromik albüm, poster ve flyer çalışmaları en az iki alternatif olarak hazırlanmaktadır müşterinin ihtiyacına göre çalışma...
  3. karakutu

İlk karakter çalışmam

Yorumlar için teşekkürler biraz geç cevap veriyorum. Sevgili demirtaş biraz heves ve birazda teknik bilgin olduğu zaman neresinden başlarsan başla bi şekilde başlamış olursun.
  4. karakutu

yoŞamoto

Tipografi'e ait güzel bir çalışma
  5. karakutu

FeeL

Tipografi grubu altında sayılamayacak bir çalışma, ama bu kötü olduğu anlamına gelmez. güzel olmuş
  6. karakutu

üstünde düzeltmeler yaptığım, afiş tasarımı...

bunun çalışmasını yollar mısınız bana ?
  7. karakutu

Webmastersin.com Logo Tasarımı

Logoyu koymamışsın :\
  8. karakutu

İlk karakter çalışmam

Aslında kişisel bir projem için oluşturmuştum hatta hikayesini oluşturmuştum biraz ama böylece kaldı
  9. karakutu

İlk karakter çalışmam

Teşekkür ederim evet ilk karakter çalışmam ( dijital ortamda)
  10. karakutu

Sizce Hangisi ?

Renkler geçişli olmasın bence ve ilk dörtlüden sol alttaki derim diğerleri olmamış, turkuaz değilde koyu gri tonlarda yapsaydın daha göze hitap ederdi.
  11. karakutu

King of İstanbul çalışması (amaçsız)

@Enes KARGACI CorelDraw X5 + PS CS4 yazmayı unutmuşum
  12. karakutu

İlk Site Arayüzüm(Sizce Nasıl?)

Fontlar çok büyük, amatör klasmanında iyi olarak dereceledirilebilir bir çalışma ama genel olarak kötü, renk seçimi iyi olmamış, gölgeler sert düşmüş özellikle logonun yer aldığı zemin gölge çok belirgin ve uzun vermişsin bence biraz daha soft yapmalısın... kısaca farklı bir şey çıkart bu...
Yukarı Alt