kaya63 tarafından yazılan mesajlar

1. K

yüksek Çözünürlüklü Şaşırmış İnsan İfadeleri

sayfa bozulmuş hata veriyor indiremiyorum yardımcı olabilirmisiniz
  2. K

60 dan fazla photoshop dersi (Türkçe ve resimli anlatım)

hayatta en güzel şey paylaşmaktır paylaşımcı bir ruhunuz olduğu için teşekkürler ömer bey
  3. K

Grafik Tasarımcı Nasıl Olunur?

osmanlı devletinin yıkılmasında en önemli etkenlerden biri de bilime eğitime gereken önemin verilmemesi idi. peki bugün eğitime bilime önem veriliyormu ? düşünsenize bugün ülkemizin kendi işletim sistemi olsaydı ne kadar güzel olurdu.
  4. K

Font istek

tşk hasan bey
  5. K

Font istek

Açık hava reklamlarında kullanmak için elinde hazır yazı fontu olan varmı çok yüklü olmasına gerek yok genelde düz karakterler
  6. K

Arka plan hazırlamak ( resimli anlatım )

çok teşekkürler ömer bey anlatımlarınız sizin bu konuda ne kadar tecrübeli olduğunuzu gösteriyor size bişey sormak istiyorum cevaplarsanız sevinirim ben grafikerlik alanında yeni sayılırım corelemi ağırlık versem yoksa photo shop amı ne dersiniz
  7. K

background

çok güzel bir çalışma tek kelimeyle harika
  8. K

Tasarım yaparken takıldığınız her konuda sorularınızı buradan yanıtlayalım...

grafik tasarımcılığı ile ilgili bildiğiniz kitap varmı a dan z ye grafik tasarımcılığı örneğin bence bir çalışmada herşeyden önce fontlar çok önemli ikincisi görsel üçüncüsü akış şeması cevap yazarsanız sevinirim.
  9. K

Corel Draw'ın Tüm Menüleri ve İşlevleri

çok teşekkür ben çıktısını aldım çok işime yarayacağından eminim emeğine sağlık allah razı olsun
  10. K

Corel Drawınız hızlı açılsın...

ellerine sağlık yanlız bunu coreli kurduktan hemen sonra yapmamız gerekiyor desek daha doğru olmazmı çünü insan bi çalışma yaparken böyle bir sorunla karşılaşınca hatırlayamaya bilir
  11. K

İşte Beklenen Grafikerler Org Photoshop Eğitim Setlerimiz Yaklaşık 1.5GB Ücretsiz!

herkes için çok faydalı olacak emeği geçen herkese sonsuz tşk
  12. K

Coreldraw'da Siyah-Beyaz effect verme

arkadaşlar linkler bende görünmüyor acaba neden
  13. K

coreldraw otomatik takvim macrosu

neden kimse cevap vermiyor acaba
  14. K

sesimi duyan varmı
  15. K