kblyglr tarafından yazılan mesajlar

1. K

Öylesine bir çalışma

Yorumlar için teşekkür ederim. bir anlam çıkartmanız gerekmio zaten bir anlamı da yok :) Dediğim gibi öylesine :)
  2. K

Öylesine bir çalışma

Fırça ve fırçanın üzerine ek çizimler ile yapılmış bir çalışmadır. Sıfırdan el ile çizmedim ancak bir çok ek çizim ile varolan bir fırçayı geliştirdim diyebilirim. Boş vaktimde yaptığım bir çalışma, yorumlarsanız sevinirim:
  3. K

16.hazar şiir akşamları afiş çalışmam

Şahsi düşüncem; 1. Tipografi çok uyumsuz, sizin deyiminizle kompozisyon çalışmanız gerekli. 2. Hazar gölüyle ilgili bir afişte hazar gölünün resmini kullanman gerekli kesinlikle, istanbul ile ilgili bir afiş yapıcaksın diyelim, istanbul'un uygun bir resmi yok da Londra'nın resmi çalışmana daha...
  4. K

Hazırlamış olduğum 2 afiş çalışması

@gladya Clipart'ları gösteriver bari ??
  5. K

Oyun-sitesi-tasarımı (template-şeklinde) Satılık..

Aşağıdan önizlemesini inceleyebileceğiniz oyun sitem için hazırladığım ve şuanda kullanmadığım tasarımımı satıyorum arkadaşlar. Önizleme: http://img516.imageshack.us/img516/3629/onizlemebk9.jpg İçinde script vs. birşey yok, templatemonster'dan bir template alıyormuş gibi düşünebilirsiniz...
  6. K

Vbulletin'de hangi özelliklerin olduğunu gayet iyi biliyorum teşekkür ederim. Demekki dikkat etmemiş yetkili arkadaşlar ...
  7. K

Zeytinli Konser Afişi (Yorumlarınız?)

Bence oldukça zayıf bir afiş olmuş. Tasarımsal unsurları geçiyorum, Tiamat, pentagram ve Kurban'ı önplana almışsınız, sanırım orda Hayko cepkin ve Ogün'ün de olması gerekiyor? :)
  8. K

@eminecik Ok şimdi hatırladım, benim eski üyeliğim o, nasıl olmuşsa onunla girmişim, üyeliğim olduğunu unutup tekrar üye olmuştum, cut_lee_amm nickimle olan üyeliğim silinirse sevinirim :) İlgili kişilere pm atmıştım ama silmemişler sanırım ...
  9. K

@eminecik Tam olarak anlayamadım demek istediğinizi? @st_anger_turk Ortalık neden karıştı? Nerden hatırladığınızı da hatırlarsanız eğer birlikte inceleriz o çalışmayı da .. @delphimaker Afişime biçtiğiniz değer için teşk. ederim. Organizatör'de bendim ayrıca :) 3 kafadar ayarladık dedik...
  10. K

İlk fotoğraf çalışmam .. (yorumlar önemli)

Öyle çok kırmızı-turuncu içinde boğulmaz mı resim? (:
  11. K

Orjinal resim en kısa zamanda eklenecektir ..
  12. K

Arkadaşlar ilk defa bir fotoğraf üzerinde bu kadar detaylı şekilde çalıştım. Yorumlarınızı eksik etmezseniz sevinirim ...
  13. K

Satılık okul sitesi veya tasarım - 300 YTL

Görmüşsündür, yorum için koymuştum ..
  14. K

Satılık okul sitesi veya tasarım - 300 YTL

Zaten kendi sitemdi, şuan kapandığı için satılığa çıkrdım tasarımı. Birdaha da açmayacağım için o siteyi, satayım dedim işe yarasın :) Zaten tasarımla uğrşıyorum amatör olarak, öss'yi atlattıktan sonra profesyönel olarak yapmayı düşünüyorum. Diğer çalışmalarıma aşağıdan bakabilirsiniz (...
Yukarı Alt