kemaluzan tarafından yazılan mesajlar

1. K

Movie poster for fun 7

bende sayın zeki beye katılıyor, sizi kınıyorum. bence ingilizce terimleri takıntı haline getirmek davranışsal bir bozukluk... zaten yapmış olduğunuz afişdede bu hissedilebiliyor...
  2. K

Dogs club logo denemeleri taze :)

birincisi kere parmak ebatlarında oynama yap ikincisi pati gövdesini orantıla üçüncüsü espaz düzenlemesi yap
  3. K

Temmuz ayı yarışma sonuçları

dedim ya bu jüriyide bir jüriye göstermek lazım die...
  4. K

Mart Ayı Yarışma Sonuçları

bu jüriyi de bence bir jüriye göstermek lazım
  5. K

boro - Trafik konulu afiş çalışması.

lafa bak yoldan zarar gelmez dikkatsizden gelir daha neler duyacağım Allah'ım bu ülkede DİKKATSİZLERDEN dolayı ölenler çoooook
  6. K

Ahmet ALTUN /Trafik Konulu Afiş-1

evet dediğin gibi afişlerin bi amacı olmalı insanlar baktıklarında şıp die ne anlatılmak istendiğini anlamalı sizin çalışma sizce amaç teşkil eder fakat vatandaşa bi amaç hissettirirmi onu bilmem diorum... aslında biliyorum cevabım HAYIR! neden die sual edecek olursak bir afişin okunabilirlik...
  7. K

Logo çalışmam - Atak Matbaa

espaz yok, tipografi yok, anlatım yok, iş yok, ..... vs hiç bir şey yok bunun neyini gösteripde yorum almak istion kardeş sen evvela bir grafiker bir iş sergilediği zaman ilk önce kendini tatmin etmeli şimdi soruyorum ben sana sen kendini tatmin ettin mi?
  8. K

Serka İnşaat Logosu

yav bune rezalet arkadaş logo bir firmanın yüzüdür, anlatımıdır, işidir. ben böle bi logo ömrümde ilk defa burda gördüm. evet çalışmanız yetenekli. ne zaman yetenekli. grafik derslerinde hocalar öğrencilerine kötü tasarımlarıda gösterirlerki öğrencileri yanlışları görsünler die sizin bu...
  9. K

FarukDesign - Logo Type

olmaz kardeşim olmaz... bir grafikere yakışır bi logo böle olmamalı eğer sen böle bi logoyla müşterine kart bırakırsan seni çiçekçi sanar, sucu sanar, baloncu sanar hemen yerinde olsam daha grafiğe yatkın bi çalışma yapardım kendime
Yukarı Alt