kıpkırmızı tarafından yazılan mesajlar

1. kıpkırmızı

Forum Üyelerimiz Hangi Şehir'den !

Aslen marslıyım fakat nasanın elinden kaçıp kurtulunca istanbula yerleştim :D Saygılar :D
  2. kıpkırmızı

Sevdiğimiz Sözler

''Dünyada, açık yüreklilikten daha zor bir şey yoktur.''
  3. kıpkırmızı

biri maniplasyon mu dedi :)

Oldukça rahatsız edici görüntüler fakat teknik açıdan bakarsak fena değil..
  4. kıpkırmızı

Şu An Çığlık Atmak İstesen Ne Demek isterdiniz?

"Bağırmaya gerek yok sakin lütfen" diyerek sözüme başlar, "Gittim geldim hala aynı.." diyerek devam ederdim ;)
  5. kıpkırmızı

1500 TL Ödüllü Brandday.net Kurumsal Kimlik ve Logo Yarışması

Sanırım jüri üyeleri yarışmaya vakit ayıramayacak kadar yoğun!
  6. kıpkırmızı

Gördüğünüz en ilginç rüya...

Sizin yüreğiniz kabarmış Erkal bey :D ama rahatlayacaksınız merak etmeyin biraz zaman :D Bende anlatmak istiyorum izninizle, favori rüyam :) Yemyeşil bi ovadayım.. Solumda bir ağaç var fakat üzeri hep şeker dolu alabildiğine ilginç şeker ve çikolatalar :D Ağaca doğru yürüyorum fakat ben...
  7. kıpkırmızı

Gülmek Garanti :) (dikkat yazılı var!)

Hakikaten çok hoş ayrıntılar vardı.. Oldukça keyifliydi.. Evdeki sıkıntı okula yansımış tabi, ayrıca "çocuktan al haberi" ayrıntısı burada can buluyor :D -Hızlı nüfus artışının zararları nelerdir? Bence hızlı nüfus artışı çok kötü bir şey çünkü hep çarpık kentleşme, peçe kondu, ekonomik...
  8. kıpkırmızı

Facebook Stajyer Maaşını Duydunuz Mu?

Zenginin malı züğürdün ağzını yorarmış o misal.. Hiç yormayın kendinizi, bu haberin üstüne koca bir bardak buzz gibi su için iyi gelir ;)
  9. kıpkırmızı

Brandday | Rabia Pehlivan

@Erkal ÇOŞKUN @Aslı SAYILIR Teşekkür ederim, bende başarılar dilerim.. :) @Hasan YILDIZ Tatlı temenniler için ben teşekkür ederim Hasan :)
  10. kıpkırmızı

Brandday | Rabia Pehlivan

11. kıpkırmızı

ANOR Logo Çalışması

İlk logodaki renk kombinasyonunu ve enerjiyi simgeleyen obje oldukça yerinde görünüyor.. Tebrikler.. Her zaman ki gibi temiz bir çalışma..
  12. kıpkırmızı

Günün Sözü...

“Uçurtmalar rüzgâra karşı yükselir, rüzgârla değil.” — Winston Churchill
  13. kıpkırmızı

...Bıdı Bıdı...

@zynp Hahahaha ısrarına sağlık tatlımda kendini yorma fazla kıyamam :D yine yeni yine yeniden öferim ki :D Ya siyasetten biri çıkmıştır hadi şu 21. yüzyılı bi karıştıralım az adrenalin yaratalım falan filan demiştir :D Al Antalyanın şirince köyünün muhtarı 21 aralıktan sonra dünyanın...
  14. kıpkırmızı

Tuttu tutmadı oyunu

Off tek gerçek aşkım, bir atlar iki basar tozu dumana katarım :D yani tuttu ;) Bigün astonum olduğunda gel kaçalım desem gelirsin :D
  15. kıpkırmızı

...Bıdı Bıdı...

@zynp Hahaha sen harbi harbi yani ciddi ciddi olmadı sahi sahi inanıyomusun yani :D Offffff gel bi öpim seni safım benim :D olum mayaların sayısal kültürü 21 aralığa kadar yetişmiş biz napalım şimdi, yadırgayalımmı rahmetlileri, hormu görelim nafalım sen di :D Dönüşüne kurban yavrum...
Yukarı Alt