kkilicer tarafından yazılan mesajlar

1. K

10 Yıllık Deneyimli Grafikerim İş Arıyorum

Firmamız müşterilerine grafik, ses ve video tasarım hizmetleri veren prestijli, kreatif ve şubesi/stüdyoları olan profesyonel bir reklam ajansıdır. Kendi bünyesinde hazırladığı ve işlettiği projeleri olduğu gibi, müşterilerine de tasarım hizmeti veren bir firmadır. Cumartesi çalışma zorunluluğu...
  2. K

Yaratıcı ve Yenilikçi Grafikerim İş Arıyorum Acil

Firmamız müşterilerine grafik, ses ve video tasarım hizmetleri veren prestijli, kreatif ve şubesi/stüdyoları olan profesyonel bir reklam ajansıdır. Kendi bünyesinde hazırladığı ve işlettiği projeleri olduğu gibi, müşterilerine de tasarım hizmeti veren bir firmadır. Cumartesi çalışma zorunluluğu...
  3. K

grafikerim iş arıyorum

4. K

Graphic and Web Design

5. K

saglam bir firma aryorum - İstanbul

6. K

Deneyimli Freelance Tasarımcı

Firmamız müşterilerine grafik, ses ve video tasarım hizmetleri veren prestijli, kreatif ve şubesi/stüdyoları olan profesyonel bir reklam ajansıdır. Kendi bünyesinde hazırladığı ve işlettiği projeleri olduğu gibi, müşterilerine de tasarım hizmeti veren bir firmadır. Cumartesi çalışma...
  7. K

Eli çabuk ve pratik düşünen grafiker / Ist Anadolu

Eşzamanlı projelerimizde görevlendirilmek üzere home office çalışabilecek Grafik Tasarımcı arıyoruz. Firma Tanımı : Firmamız müşterilerine grafik, ses ve video tasarım hizmetleri veren prestijli, kreatif ve şubesi/stüdyoları olan bir reklam ajansıdır. Kendi bünyesinde hazırladığı ve işlettiği...
  8. K

Tasarımcı - Anadolu Yakası

Eşzamanlı projelerimizde görevlendirilmek üzere Grafik Tasarımcı arıyoruz. Firma Tanımı : Firmamız müşterilerine grafik, ses ve video tasarım hizmetleri veren prestijli, kreatif ve şubesi/stüdyoları olan bir reklam ajansıdır. Kendi bünyesinde hazırladığı ve işlettiği projeleri olduğu gibi...
  9. K

Tasarımcı Grafiker = Full-Time / Freelance

Merhaba, aysebaydar@gmail.com adresine işlerinizi ve varsa resimli cv nizi gönderebilir misiniz www.scarletmedia.net
  10. K

İstanbul, Grafiker

Merhaba, aysebaydar@gmail.com adresine iletişim bilgilerinizi ve cv nizi gönderebilirseniz konuşmak isteriz. Teşekkürler / www.scarletmedia.net
  11. K

Grafikerim Acil olarak iş arıyorum - İst. Anadolu Yakası

Merhaba, aysebaydar@gmail.com adresine iletişim bilgilerinizi ve cv nizi gönderebilirseniz konuşmak isteriz. Teşekkürler / www.scarletmedia.net
  12. K

grafikerim iş arıyorum

13. K

Grafik Tasarım ( Yeni Mezun )

Merhaba, kivanc.kilicer@scarletmedia.net adresine iletişim bilgilerinizi ve cv nizi gönderebilirseniz konuşmak isteriz. Teşekkürler
  14. K

Yetiştirilmek Üzere Yardımcı Grafiker

Merhaba, kivanc.kilicer@scarletmedia.net adresine iletişim bilgilerinizi ve cv nizi gönderebilirseniz konuşmak isteriz. Teşekkürler
  15. K

Tasarımcı Grafiker = Full-Time / Freelance

Yukarı Alt