kozcelik tarafından yazılan mesajlar

1. K

Web Tasarım Yapabilecek Uzmanlar

Merhaba; Değerli üye yazmış olduğum metinde size eğer bir hata yapıldıysa lütfen mail@ozcgrup.com.tr ye mail atarak çözün diye belirtmiştim. Sorunuzu çözmek isterseniz mail atabilirsiniz. Aksi taktirde burada yazdıklarınızın firmamız açısından bir önemi yoktur. Teşekkürler...
  2. K

Merhaba; Kişiyi tam hatırlayamıyorum. Fakat o zaman ufak tefek frelace çalışmalar yapmıştık. 2009 dan beri bunu asla yaptırmıyoruz. Ulaşamadık demek yanlış olur P.tesi-Cuma 09:00-19:00 arasında kurumsal çalışan bir firmayız. Sorunu olduğunu bildiren kişiye yaptırılan çalışma kullanıldıysa...
  3. K

Merhaba; Web Teknolojileri sektöründe bulunan firmamız için web sayfaları tasarlayacak deneyimli kişilere ihtiyacımız var. Yanlızca grafik yapılması istenmektedir. cv ve deneyimlerinizi mail@ozcgrup.com.tr adresine ulaştırınız. Alınacak kişi sayısı : 3 adresimiz : avrupa yakası istanbul...
  4. K

Istanbul(Avrupa) Web Tasarimci Araniyor...

Web Tasarimi yapabilecek yari zamanli ve tam zamanli kisiler araniyor...
  5. K

Logo Yardim...

niye bunu tepki olarak gordunuz anlamadim ben bir kurumun web islerine bakiyorum sadece elimde olanlari musait oldugumda koyacagimi soyledim rusvet demek komik heralde... Bilgi paylasimi ile rusvet ayni cumlede olmaz.
  6. K

Logo Yardim...

Arkadaslar siteye yeni uye oldum... Guzel icerikli bir site bende elimdeki dokumanlari buraya atacagim... EMRE DALKILIC KUAFOR ICIN LOGO CALISMASINDA YARDIMINIZI ISTIYORUM. BANA YARDIMI OLACAK ARKADASLARDAN DESTEKLERINI BEKLIYORUM VE LOGO CALISMASI IYI OLAN ARKADASLARLA NET UZERINDEN...
Yukarı Alt