kubilaysezer tarafından yazılan mesajlar

1. K

Airsoft İstanbul 3D Logo

Ynalıs degerlendirme icin uzgunum ben Bu kimligi kazanmıs ve freelancer olarak calısan arkadaslarında icind ebulundugu bir guurp olarka dusunmustum.. Bir iş ilanına bu kadar ciddiyetsiz ve kifayetsiz yaklasılacagını akıl edememisim afedersiniz.. bence degerlendirmem son derece dogrudur...
  2. K

Airsoft İstanbul 3D Logo

Değerli forum uyesi mesleg grafkerlik yada Görsel sanatlar olan arkadaslar.. Kendisine Grafik yada Görsel sanatcı kimligi yakıstıran bir kişinin Bu konuyla iniltili bir sitede verile iş ilanını ciddiye almadıgını söylemesini esefle kınıyor ve ayıplıyorum. Birisi size freelancer bi is teklif...
  3. K

Airsoft İstanbul 3D Logo

Arkadaslar mail adresim kubilaysezer@hotmail.com gecerlidir... İlk mesaja cevaben üzgünüm bu kadar basit bir logo dusunmuyoruz.. 3D diye yazmıstım sanırım dikkatlice okumamışsınız.. Lütfen dikkat edelim.. Ayrıca Organizasyon adımız Turk airsoft degil Airsoft İstanbul...
  4. K

Airsoft İstanbul 3D Logo

Değerli Arkadaşlar; Tüm dünyada Türkiyede 2008 yılından beri oynanna Airsoft Sporunu yapan Airsoft İstanbul organizasyonu icin web sitesinde Kullanılmak üzere 3D logo istemekteyiz. BF3 - MW serisi gibi askeri oyunları bilenler bilir.. Airsoft bu oyunların gercege dönüşmüş halidir. Sizleri...
  5. K

Logo tasarımı isteği

Arkadaşlar yeni kurulan firmamız için ( K Boards ) adına bir logo tasarımı istemekteyiz.. Firma Wave ve Wind Surf üretecek olup buna uygun wep2- web 3 çok görsel ve yüksek çözünürlükte bir logo istenmektedir. Logo için 250 TL bütçe ayrılmıştır. Beğenilen logonun internetten kopyası...
Yukarı Alt