lana tarafından yazılan mesajlar

1. L

Gede Bilirsen..

çok güzelmiş :) ama bence gidebilirsin olacak onun doğrusu :)
  2. L

Yeni tablet çalışmam

çok başarılı olmuş yalnız adamın elindeki balta sanırım pek anlamam :) balta diyeyim biraz flu gibi geldi bana..yani o daha net daha keskin olsa, hatta keskin olduğunu belli etmek için ucunada ışık koyarlar yaöyle yapsan sanki daha iyi olacak.
  3. L

Deneme Bir broşür

neden N ler büyük? Türkçede yeni bir akım mı başladı??
  4. L

Afiş

Ben buna çalısma gözüyle bakamıyorum maalesef. İnternete dolayısıyle her türlü bilgiye ulaşmak bu kadar kolayken hala araştırmadan, gözlemlemeden, emek vermeden yaptım oldu diyip zırt diye ortaya atılan şeylere sinirleniyor ve mesleğe saygısızlık yapılmış gibi hissediyorum.
  5. L

Afiş

@Mehmet ÖZDEMİR helal olsun valla, kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi, bu ne böyle acaba diye bakar bakar dururdum :D
  6. L

Kartvizit Yorum Yapın ki Hataları Görelim :)

Arkadaşlar teknik açıdan lazım gelenleri zaten belirtmiş. Ben isim bölümüne takıldım. Kartvizit şahısa özeldir dolayısıyla "Bayram ve Ramazan Kayıkcı" gibi bir durum yanlıştır. Ayrı ayrı bastırtmalısınız. Pahalı bir şey değil zaten kartvizit.
  7. L

Resimdeki Font çok güzel

http://www.myfonts.com/WhatTheFont/ buradan öğrenebilirsiniz.
  8. L

Kendi Kartvizit Çalışmam

Plaka yanlış duruyor perspektif olarak, düzeltmelisiniz. "Memnuniyetinizi dostlarınıza, şikayetinizi de bize bildirin" daha iyi gibi. Birde her kelimenin baş harfini büyütmeyin derim.
  9. L

Airsoft İstanbul 3D Logo

@Funda o zaman gelin birlikte kınayalım, belki bir işe yarar.
  10. L

Airsoft İstanbul 3D Logo

@Funda yeterince açık sanıyordum...12 dakikada yapılan logoyu ve mantığı..
  11. L

Airsoft İstanbul 3D Logo

@karakutu Sadece kınıyorum...
  12. L

Photoshop'ta Bulutlara Derinlik Verme?

ben bunun photoshopta yapılabileceğini sanmıyorum. Bu çekim tekniği olmalı. Ya da başka bir eklenti veya programda yapılıyo olabilir.
  13. L

14 Yaşındaki Gencin Portföyü!

14 yaşındaki gencin portfolyosu enteresan bir başlık olmuş. 14 yaşında olup böyle bir başlık atmak ilginç :) "orda stop" gibi anlam veremediğim bir çalışmanız var, "orda" değil "orada" olmalı. Kendi dilinizi doğru kullanmak adına bol kitap okumanızı öneririrm. Çalışmalar umut verici...
  14. L

ilk işim yorumlar lütfen

Bir işi öğrenmek istiyorsanız okuluna gitmelisiniz evvela. Grafik Tasarım eğitimi aldınız mı? Hadi okuluna gitmediniz diyelim..Grafik Tasarımcı olmak için sadece program bilmeniz yetmez. Çoğu arkadaş aynı hataya düşüyor...Renk, desen, Temel sanat eğitimi, doku, yazı tipografiyi çok çok çok iyi...
  15. L

Bu Kıvrımı Nasıl Yaparım Yardım

@tolgabox77 rica ederim, sana da iyi çalışmalar
Yukarı Alt