larem tarafından yazılan mesajlar

1. L

İLK paylaşımlar

2. ve 3. çok iyi ellerinize sağlık,
  2. L

Beach_life

Çok beğendim ellerinize sağlık,
  3. L

okul logosu

arkadaşım freehandde yapabilirsin daire içine yazı yazmayı; ilk önce daire çizeriz,sayfa ortasına hizalarız ctrı+alt+A ile çift tıklarız ctrl+shift+y text>attecht to path (yazıyı çizime ortalamak imleç parlayınca,yazıyı yazarız yazıp boşluk bırakıp tekrar yazarız ve entera basarız
  4. L

Grafikerler.Org Tshirt Tasarımı Yarışması Sonuçları

Rica ederim arkadaşım,yapılan her iş, emek olduğundan güzeldir bencede , güzel yorumlara sevinmek, kötülere kulak vermek gerekir ama ,farklı amaçlı yorumları görmezden gelmek en güzel tepki olur bence :)
  5. L

Grafikerler.Org Tshirt Tasarımı Yarışması Sonuçları

3 tasarımda çok başarılı olmuş ama benim favorim Fairytale arkadaşımızınki çok güzel ellerinize sağlık :)
  6. L

İyi ki doğdun Ahmet ALTUN

Mutlu yıllar :)
  7. L

"Canlı yayında cevaplıyor" Afiş çalışması

Resim inanlımaz güzel olmuş Başkana odaklanması,çok güzel emeğinize sağlık,yalnız bitek yan yazı sayfayı tamamen değiştiriyor,
  8. L

Severek İzlediğiniz Yabancı Diziler

Flash forward,Fringe,Leverange,The Mentalist benim son favorilerim Lost ve Prison Breakten sonra izlenmesini tavsiye edebileceğim diziler.
  9. L

Yamaç paraşütü şenlikleri afişi

Nacizane fikrim,resimle yazı arasındaki geçiş güzel olmamış ve yazının olduğu kısım çok beyaz sanki gün batımını devam ettirip birazda resmin içindeki tonlarla çalışmayı yaparsan daha hoş görünür gibi gördüm : )
  10. L

my best holiday logo eskizleri | hasan güner

Emeğinize sağlık çok iyi olmuşlar 3. en çok beğemdiğim.
  11. L

Veli GÜZELDERE-ÖZKAN ATİK K.K. 3

Benim favorim bu,emeğinize sağlık,renk uyumu logo hepsini çok beğendim.
  12. L

Veli GÜZELDERE-ÖZKAN ATİK KURUMSAL KİMLİK 1

Yazı karakterini çok beğendim ;fakat kalp ve yazı çok büyük,o yüzden gözü yoruyor biraz itici geldi bana, emeğine sağlık.
  13. L

corelde jpeg-tiff kayıt nasıl yapabilirim?

programı tekrar kapadım açtım,yaptığım çalışmayı açıp tekrar dediklerinizi yaptım bu sefer oldu,teşekkürederim.
  14. L

corelde jpeg-tiff kayıt nasıl yapabilirim?

çok teşekkürederim ilgilendiğiniz,bilgi ve cevap verdiğiniz için tekrar denedim şimdi oldu .
Yukarı Alt