<<<<LION-KING>>>> tarafından yazılan mesajlar

1. <<<<LION-KING>>>>

Satılık 2006 model 4 kafa çift pul barudan numune makinesi

Resimlerde görüldüğü gibi çok temiz , az kullanılmış ve bakmlı 2006 model 4 kafa çift pul Barudan numune makinesi. Görümeye değer bir makine. Mehmet ÖZTÜRK 0532 360 91 62
  2. <<<<LION-KING>>>>

Accurate Desenlerİ

demo programında desen yapabilirsin fakat bilgisayara kayıt edemezsin ve diskete çekemezsin. sadece yaptığınla kalırsın. demo sanırım 617 versiyonu. bundan dolayı 620 ve ya 623 versiyonundaki gibi pullarla oynama yapamazsın.......
  3. <<<<LION-KING>>>>

Accurate İle Yapmış Olduğum Birkaç Desen....

Yorum için teşekkürler............
  4. <<<<LION-KING>>>>

Accurate Desenlerİ

@mehmet84 http://www.accurate4.com/download/a4demo.exe bu adresten demosunu indirebilirsin
  5. <<<<LION-KING>>>>

Accurate Hakkında Soru ve Sorunlarınız

@accurate benim genelde pulsuz desen yaptığım çok azz. genelde pullu desenler yaparım. 3 mm 5 mm felan. Accurate den başka programıda kulanmasını bilmiyorum. önemli olan program değil versiyonu. ben 623 kullanıyorum kesinlikle hiçbir şekilde sorun yaşamadım. 623 ü tavsiye ederim. yanlız 623 ün...
  6. <<<<LION-KING>>>>

Accurate Hakkında Soru ve Sorunlarınız

çin iğnesinde bitiş verdikten sonra gelen kısımdan araya boşluk verebilirsin. zaten çin iğnesi yparken çıkan işaretler arasında 4. olan. Simgesinden belli oluyor zaten. simgenin ortası boş.........
  7. <<<<LION-KING>>>>

aylık 200 desen

aynen sana katılıyorum. 200 desen çok rahatlıkla ve çok düzgün yapılabilir. Ben birgün kendimi çok kastım ve 10 saatin içerisinde 27 penye deseni yaptım.(tasarımı kendime ait) ortalama 10000 vuruş felandı. Ve hepsi de sorunsuz şekilde çalıştı. tartışmaya gerek yok bence bu konuyu iyi ve hızlı...
  8. <<<<LION-KING>>>>

33000 vuruş 1. desen. iğne ardı sargı yoğunlukta ve 3mm pul kullandım.2. yaka deseninde de 3 mm pul var fakat resim küçük old. için pullar belli olmuyor ......
  9. <<<<LION-KING>>>>

teşekkürler.........
  10. <<<<LION-KING>>>>

yorumunuz için teşekkürler..............
  11. <<<<LION-KING>>>>

accurate 4 620 kulanan

Accurate de bulamadığın yazı karakterin bilgisayarında varsa çizim bölümündeki yazı karakterinden istediğin yazıyı yaz. ondan sonra artık o çizimin üzerinden yazıyı yapmaya bak. Ben accurate in karakterleri arasında bulamazsam öyle yapıyorum. çünkü accurate in yazı karakterinin formatı ile...
  12. <<<<LION-KING>>>>

accurate programını nasıl bulabilirim?

Eğer yanlış hatırlamıyorsam yeni çıkacak olan accurate5 in fiyatı 4500€. Accurate4 ün kırıklarının fiyatı ise 200 dolar felan.
Yukarı Alt