lkmn20 tarafından yazılan mesajlar

1. lkmn20

Grafiker ve Pazarlamacılar Arıyoruz...

İstanbul Firması olan Özel Şirketin KONYA Şubesiyiz Matbaa ÜZerine çalışıyor..
  2. lkmn20

Arkadaşlar İlan Günceldir İlgilenenler varsa..
  3. lkmn20

TÜRMATSAN Konya Şubemize Tecrübeli Bay - Bayan Grafikerler ve pazarlamacılar Aranmaktadır.İlgilenen arkadaşlar özelden ulaşabilirler...
  4. lkmn20

Kartvizit / Boğaz Geçidi Et Lokantası

Font Değiştirilerek alternatif fontlar kullanlarak bakılsa daha güzel bir iş Çıkacağına inanıyorum...
  5. lkmn20

9500 Yazı Tipi (Fonts)

Emeğine Sağlık kardeşim...
  6. lkmn20

Web Sİtenizi Yapalım...

Web Sayfanız yok ise istenilen şekilde web sayafası tasarımı yapıyorum.ilgilenen arkadaşlar mail atarak işeletişime geçebilirler.
  7. lkmn20

coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

Benim bir sorum olacak arkadaşlar! Ben bir katolog hazırlıyorum diyelim.Bıçak payı 5 mm olacak sağdan ve soldan bunu örnek olarak yazıyorum.Ben bunu coreldrawda nasıl ayarlayacağım resimli olrak antılırsa sevnirim.Kolay gelsin Arkadaşlar soru sorun cevaplayalım diye bir başlık açmışsınız soru...
  8. lkmn20

çizim vektör 2

Eline emeğine sağlık kardeş...
  9. lkmn20

Mehmetçik

Yapılan Çalışmadan çok kullanılan resimler çok daha anlamlı.Eline sağlık Vatanımız uğrauna can Mehmetçiklerimize Allah Rahmet Eylesin.Allah vatan ve Mehmetçiklerimizi Korusun..
  10. lkmn20

Kartvizit Çalışmam.

Düşünceleriniz için teşekkür ederim çalışma olarak ilk çalışmalarımdan bazıları bunlar baskı olarak son aşama olarak düşünmediğim için olabilir bu hatalar.renk ve konu ile ilgili koyduğum resim ve objelerden yola çıkarak benden grafiker olur mu sizce :confused:
  11. lkmn20

Kartvizit Çalışmam.

Arkadaşlar bunlar benim Coreldraw da amator olarak hazırladığım kartvizit çalışmalarımdan birkaçı Nasıl olmuş yorumlarınızı bekliyorum.Boyut olarak değişklik yaptım Jpeg formatına çevirdiğim için saygılar..
  12. lkmn20

Grafikerlerin uğradığı haksızlıklar.

@Emine Şahin Emine hanım Öncelikle benim buraya msj yazma sebebim ile şuanki yazılan yazıların tamamen farklı anlamda anlaşılması beni üzdü.Tabi ki bu yazıları yazan arkadaşlar da Konya Esnafının patron işçi ilişkisinin malesef iyi olmadığını anlatmak istemişler.Burada oluşan durum Her doğru...
  13. lkmn20

Teşekkür ederim arkadaşlar ilgilendiğiniz için Fatih kardeşim senle irtibata geçeceğim.
  14. lkmn20

Ajans veya normal bir esnaf farketmez farukçağla benim için önemli olan bu işi öğretebilecek birinin olması.Çırak da bu işe başlamanın ilk adımı tabiki fakat ajanslarda çırak olarak kabul etmiyor.Ajanlar için işi bilen olman gerekiyor.Ajanslar çırak eğilimine zaman ayıracak durumları yok ben...
Yukarı Alt