lordstar tarafından yazılan mesajlar

1. L

Kişisel Web Sitem

@Hasan DİLSİZ evet alexada kişisel bir siteye göre epey yukarılarda şu an dünya sıralaması yediyüzbinlerde ülke sıralaması dokuzbinlerde, aslında pek bir çaba göstermedim, fakat şimdi hedefi yaptım, 500000 üstü sonrasında da 100000 istiyorum çok ileride. Wp tabanlı, yukarıda dediğim gibi...
  2. L

Kişisel Web Sitem

@esaka çok eskiden gençken hack sitem vardı oradan esinlendim sanırım, zevkler ve renkler farklılık gösterir.
  3. L

Kişisel Web Sitem

@abduko işin aslı bu söz sanırım açıklar herşeyi; bakarsan bağ olur bakmazsan dağ olur
  4. L

Kişisel Web Sitem

@NarKo_ sağolun, teşekkürler
  5. L

Kişisel Web Sitem

@itgs teşekkürler sağolun
  6. L

Kişisel Web Sitem

@serhat1643 teşekkür ederim :s8:
  7. L

Kişisel Web Sitem

@Hüseyin ALPALTUN işin aslı siteyi kurarken öylesine kurmuştum sonra bi baktım sarıyo beni, neyse devam et dedim kendi kendime, şimdi ayda 10000 hit yapan bir blog oldu iyice sardı beni, ne demişler bakarsan bağ olur bakmazsan dağ olur :) eleştirilerin için de teşekkür ederim, bir kısmını...
  8. L

Kişisel Web Sitem

değerli yorumlarınız için teşekkür ederim, başka yorumu olanlar varsa yine dikkate alacağım
  9. L

Kişisel Web Sitem

Merhaba 1 seneden fazladır kişisel web sitem yayında idi fakat ilgisizlikten dolayı düzenelemeler yapamadım, tam anlamıyla son zamanlarda üzerine düşmeye başladım çünkü kişisel web sitelerinin ne kadar güçlü bir iletişim aracı olduğunu daha net gözlemledim, sitede finans-ekonomi konuları ve...
Yukarı Alt